خدمات دستیار مجازی

دستیار مجازی فناوری اطلاعات یا IT Virtual Assistant خدماتی نوین در زمینه های مدیریت زیر ساخت فناوری اطلاعات در کسب و کارهای کوچک و متوسط از راه دور است. از آنجایی که دستیار مجازی به صورت غیر حضوری فعالیت می کند، لذا نیازی به میز یا فضای کاری نداشته و نیز خود مجهز به تجهیزات کامپیوتری و اتصالات اینترنتی برای انجام درخواست می باشد، بنابر این شما می توانید با کمترین هزینه و بدون استخدام نیروی انسانی دائمی درخواست های فناوری اطلاعات خود را به کارشناسان دستیار مجازی نویان بسپارید!

کارشناسان دستیار مجازی نویان در زمینه خدمات شبکه های کامپیوتری، نرم افزارهای کامپیوتری، محتوا نویسی و وبلاگ، مدیریت شبکه های اجتماعی و خدمات طراحی وب و مدیریت سرور شما را همیاری نمایند. کافیست درخواست و نیازهای مرتبط خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا کارشناسان شرکت در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند.

ویژگی های دستیار مجازی

برخی مزایای استفاده از خدمات دستیار مجازی نویان

عدم نیاز به فضای کار

با استفاده از خدمات دستیار مجازی، شما نیازی به فراهم نمودن فضای کار ندارید و تمامی عملیات و درخواست های شما به صورت مجازی و آنلاین با دقت و سرعت انجام و گزارش خواهد شد.

تجهیزات حرفه ای و پرسرعت

کارشناسان خدمات دستیار مجازی نویان، دارای تجهیزات سخت افزاری قوی و اینترنت پرسرعت تجاری می باشند و قادر به پردازش عملیات های فناوری اطلاعات شما، در کمترین زمان هستند.

بدون نیاز به استخدام پرسنل

در خدمات دستیار مجازی نویان، شما نیاز به استخدام نیروی کاری ثابت نخواهید داشت. درخواست های مرتبط با فناوری اطلاعات شما را در هر زمان پذیرش و در کمترین زمان ممکن انجام خواهیم داد.

صرفه جویی در زمان و هزینه

با استفاده از خدمات دستیار مجازی نویان، شما فقط بابت هر درخواست هزینه خواهید پرداخت و عملیات شما آنلاین قابل پردازش خواهد بود که در نهایت باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما خواهد شد.

مقیاس پذیری بالا

خدمات دستیار مجازی نویان از کارشناسان مختلف در حوزه فناوری اطلاعات می باشند و می توانند در بخش های مختلف از طراحی گرافیک تا مدیریت شبکه به کسب کار شما به صورت مجازی کمک کنند.

آسودگی و آرامش خیال

با خدمات دستیار مجازی نویان، خیالتان از کسب و کارتان راحت باشد. تمامی وظایفی که خودتان زمان رسیدگی به آن را ندارید، کافیست به کارشناسان نویان بسپارید تا برای شما سریع و با دقت انجام دهند.

بسته های دستیار مجازی

بسته های خدمات دستیار مجازی بر اساس میزان زمان و کارکرد

تِمپِرِری

دستیار مجازی موقت

  تومان 1,875,000   /روزانه
ارائه مشاوره تخصصی
امکان پذیرش 1 وظیفه
امکان عقد قرارداد رسمی
اتصال دائم به اینترنت پرسرعت
ارائه گزارش پس از تکمیل وظیفه
تضمین حفظ محرمانگی داده ها
زمان مفید کاری 8 ساعت در 1 روز

تَسک

دستیار مجازی پیمانکار

  تومان 7,500,000   /هفته
ارائه مشاوره تخصصی
امکان پذیرش 2 وظیفه
امکان عقد قرارداد رسمی
اتصال دائم به اینترنت پرسرعت
ارائه گزارش پس از تکمیل وظایف
تضمین حفظ محرمانگی داده ها
زمان مفید کاری 56 ساعت در 7 روز

پرِمَنِنت

دستیار مجازی دائم

  تومان 22,500,000   /ماهیانه
ارائه مشاوره تخصصی
امکان پذیرش 3 وظیفه
امکان عقد قرارداد رسمی
اتصال دائم به اینترنت پرسرعت
ارائه گزارش پس از تکمیل وظایف
تضمین حفظ محرمانگی داده ها
زمان مفید کاری 200 ساعت در 25 روز

حوزه فعالیت دستیار مجازی

برخی از حوزه های فعالیت دستیار مجازی نویان که می تواند به کسب و کار شما کمک کند

مدیریت فروش و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی

اخیرا بسیاری از کسب و کارها دارای فروشگاه اینترنتی بوده و زمان کافی برای مدیریت آن ندارند و یا به دلیل عدم دانش فنی کافی از راه اندازی فروشگاه اینترنتی هراس دارند. اگر شما دارای چنین شرایطی هستید، اصلا نگران نباشید، خدمات دستیار مجازی نویان به شما کمک می کند تا فروشگاه اینترنتی خود را ایجاد کرده و آن را مدیریت کنیم.

شما تنها کافیست موارد لازم را در اختیار تیم دستیاران مجازی نویان قرار دهید، هر آنچه نیاز باشد بر اساس نظرات و دستورات شما و تجربیات ما پیاده سازی می شود و شما بدون هیچ دغدغه و نگرانی، تنها متمرکز به کسب درآمد و رشد کسب و کار خود خواهید بود.

مدیریت خدمات پشتیبانی مراکز داده و هاستینگ

بسیاری از خدمات حوزه دیتاسنتر و هاستینگ به صورت دور کاری و آنلاین می بایست پشتیبانی و مدیریت شود. برخی از این خدمات شامل مدیریت فروش خدمات، پشتیبانی از مشتریان و خدمات پس از فروش و مدیریت سرورهای تحت پوشش است. خدمات و پشتیبانی مراکز داده با توجه به حساسیت و اهمیت آن به صورت 24 ساعته می باشد و همین موضوع باعث می شود که نیروی خدماتی بیشتری در دسترس داشته باشید.

خدمات دستیار مجازی نویان می تواند در حوزه مدیریت شبکه سرورها، ایمنی سازی، بهینه سازی، مجازی سازی و پشتیبانی از مشتریان شما در قالب دور کاری شما را همیاری نماید.

مدیریت و پاسخگویی به تماس های تلفن های ویپ

امروز تلفن های بر بستر اینترنت با توجه به تکنولوژی های جدید و هزینه های مقرون به صرفه در حال جایگزینی تلفن های ثابت قدیمی هستند. بسیاری از کسب و کارها برای ارتباطات و تعامل بیشتر با کاربران دارای تلفن های اینترنتی برای پاسخگویی به سوالات و نیازهای مشتریان خود هستند.

در خدمات دستیار مجازی نویان، در صورتی که کسب و کار شما دارای تلفن اینترنتی (ویپ) و مرکز تماس باشد، امکان پاسخگویی تماس های مشتریان شما و اجرای دستورات تماسی از طریق تلفن های اینترنتی میسر است.

سئو، بهینه سازی سایت و ارتقا رتبه در موتورهای جستجو

امروزه تمامی صاحبان کسب و کارها و وب سایت های اینترنتی از اهمیت سئو و بهینه سازی سایت آگاه هستند. هر وب سایتی که مطالب یونیک به همراه اجرای تکنیک های سئو منتشر کند و بتواند با بهینه سازی موتور جستجو و سرعت بخشی دسترسی به سایت را تحقق یابد، باعث افزایش رتبه و یا رنکینگ وب سایت و دستیابی به موقعیت های جستجوی اول گوگل خواهد شد.

هر کسب و کاری بتواند رتبه وب سایت خود را در گوگل افزایش دهد و به جایگاه اول جستجوی گوگل دست یابد، با بازدیدهای معتبر و رایگان به فروش بیشتر دست خواهد یافت. اجرای صحیح این تکنیک ها برای هر وب سایت نیاز اساسی است و نویان برای تحقیق آن در کنار شماست.

تبلیغات و مدیریت صفحه شبکه های اجتماعی

تبلیغات اینترنتی در وب سایت ها و فعال بودن در شبکه های اجتماعی که محبوب ترین آن اینستاگرام است را برای رشد و دیدن شدن کسب کار نمیتوان نادیده گرفت. ایجاد و مدیریت این صفحات بر روی این شبکه ها و تولید محتوا به همراه پاسخگویی و تعامل با مشتریان نیاز به زمان قابل توجهی دارد.

مهارت و تجربه نویان در تبلیغات و مدیریت صفحات شبکه های اجتماعی برای کسب و کار شما باعث افزایش دیدن شدن و فروش شما خواهد شد. در خدمات دستیار مجازی نویان بر حسب درخواست شما برای حضور در نوع شبکه های اجتماعی، ما بهترین پیشنهادات و اجرا را برای شما انجام خواهیم داد تا شما به بالاترین تعامل با مشتریان و فروش دست یابید.

خدمات کامپیوتری با قابلیت اتصال از راه دور

بسیاری از مشکلات مرتبط با کامپیوترها به سیستم عامل و نرم افزارهای نصب شده روی آن مرتبط است. قطعا شما پس از اینکه کامپیوتر دارای عیوب نرم افزاری می شود فورا کیس کامپیوتر خود به فروشگاه تعمیرات کامپیوتر منتقل کرده که علاوه بر هزینه حمل نقل، کامپیوترتان چند ساعت تا چند روز برای تعمیر نگهداری می شود.

در خدمات دستیار مجازی، اگر کامپیوتر شما به اینترنت متصل است و دارای عیوب نرم افزاری است، کارشناسان ما از طریق برنامه های ریموت به سیستم شما متصل شده و به صورت آنلاین مشکل شما را در سریع ترین زمان حل خواهند نمود و شما نیاز به هیچ هزینه حمل و نقل یا تلف شدن زمان نخواهید داشت و همچنین در هر نقطه از دنیا که باشید این خدمات به راحتی در دسترس شماست.

نیاز سنجی و مشاوره

فرم درخواست مشاوره و نیازسنجی برای خدمات دستیار مجازی نویان

"*" indicates required fields

1اطلاعات فردی
2نیازسنجی خدمات
3بررسی نهایی و ارسال درخواست

سوالات متداول

سوالات متداول خدمات دستیار مجازی نویان

نصب و پیکربندی مجازی ساز بستگی به نوع مجازی ساز و درخواست های شما دارد اما به صورت معمول 1 روز کاری انجام می گردد. در صورتی که درخواست های خاص داشته باشید این زمان تا 7 روز کاری ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است قبل از سفارش با کارشناسان شرکت به صورت رایگان مشورت کنید تا بهترین مجازی ساز به شما معرفی و در سریع ترین زمان ممکن راه اندازی برای شما انجام گردد.

برای نصب مجازی سازی بر روی کامپیوتر یا سرور خود حتما باید مراحل زیر کنترل گردد:
1. سیستم و سرور حتما باید سخت افزار مستقل و اختصاصی باشد، یعنی شما نمی توانید بر روی یک سرور مجازی مجدد مجازی ساز نصب کنید.
2. سیستم و سرور شما از امکان “VT-Virtualization Technology” پشتیبانی کند و فعال باشد. این گزینه در BIOS شما قابل بررسی و مشاهده است.
3. در صورت انتخاب مجازی ساز Hyper-V حتما باید بر روی سرور شما Windows Server 2022 و در صورتی که انتخاب مجازی ساز شما KVM باشد حتما سیستم عامل می بایست AlmaLinux 8.x با پارتیشن خاص LVM باشد و در صورتی که انتخاب شما VMware باشد سیستم عامل حتما باید VMware ESXI برای سرور یا VMware Workstation برای کامپیوتر شخصی باشد.
4. در صورت انتخاب KVM حتما باید یکی از کنترل پنل های ماشین مجازی نظیر SolusVM یا Virtualizor را انتخاب کنید. نصب این دو کنترل پنل به صورت Master و Slave انجام می شود. برای نصب Master باید یک سرور مجازی یا یک سرور فیزیکی با سیستم عامل Almalinux 8.x در اختیار ما قرار دهید و برای Slave ها نیز مجدد AlmaLinux 8.x با پارتیشن های خاص که کارشناسان ما برای شما انجام یا راهنمایی لازم را خواهند کرد.

ایستگاه مرکزی برای کسب و کارهایی که تعداد سرورهای زیادی دارند و می خواهند همه سرور را در یک محیط کنترل و مدیریت کنند مناسب است. شرکت های خدمات میزبانی وب از جمله از این کسب و کارها هستند. در صورتی که مجازی ساز شما VMware باشد باید یک ماشین با سیستم عامل vCenter برای ایستگاه مرکزی برای شما پیکربندی شود و در صورتی که مجازی ساز شما KVM باشد به صورت پیشفرض زیر ساخت بر اساس Master و Slave است و متمرکز عمل می شود.

دفتر خدماتی نویان فقط در محدوده استان فارس و شهر شیراز به صورت حضوری خدمات رسانی می کند. به صورت کلی مجازی سازی نیاز به حضور کارشناسان در محل کار شما نیست و ما می توانیم این خدمات را به صورت غیر حضوری با اتصال از راه دور با برنامه برای شما فراهم کنیم. این فرایند نیز باعث سرعت بخشیدن در عملیات و درخواست شما و همچنین کاهش هزینه شما می شود.

بلی، در صورتی که منابع مشخص شده در سوالات متداول را سیستم شما دارا باشد می توانیم با نرم افزار اختصاصی VMware Workstation و یا فعالسازی ویژگی Windows Hyper-V بر روی سیستم عامل ویندوز، کامپیوتر شخصی شما را مجازی سازی کنیم. لازم به ذکر است این برنامه هیچ اختلالی در سایر نرم افزارهای شما ایجاد نمی کند و مستقل فعالیت می کند.

به صورت کلی مجازی ساز VMware برای حالت خصوصی و تجاری و مجازی ساز KVM برای حالت فقط تجاری و مجازی ساز Hyper-V برای حالت فقط خصوصی پیشنهاد می گردد.

در صورتی که هاستینگ هستید، پیشنهاد می شود از KVM و کنترل پنل مدیریت ماشین مجازی SolusVM یا Virtualizor استفاده کنید، به علت اینکه تمامی عملیات سفارش و تحویل سرویس را برای شما خودکار می کند و به سادگی به WHMCS متصل می شود. البته VMware هم برای هاستینگ ها مناسب است اما اتصال دهنده آن برای فروش خودکار نیازمند پیکربندی و هزینه جداگانه دارد.

ادارات و شرکت های خصوصی پیشنهاد می شود حتما از VMware برای مجازی سازی استفاده کنند. اگر هنوز احساس سردرگمی دارید، اصلا نگران نباشید فقط کافیست با کارشناسان فنی نویان تماس بگیرید، ما ضمن راهنمایی، به صورت تخصصی ایده ها و نیازهای زیر ساختی را برای سازمان و شرکت شما پیاده سازی می کنیم.