مدیریت و امنیت سرور

خدمات مدیریت و امنیت سرور شرکت نویان برای سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی مورد استفاده قرار می گیرد. این خدمات مشمول بسته مدیریتی، نظارتی، امنیتی سرورهای تحت شبکه است که باعث پایداری و بیشترین بهره وری کارکرد سرور شما می شود.

کارشناسان متخصص نویان، پیکربندی و امنیت سرور شما را با استاندارهای روز بر عهده می گیرند. در این بسته نصب سیستم عامل، نصب انواع کنترل پنل، تنظیمات، پیکربندی، امنیت سرویس های اجرایی روی سرور، نظارت دائم بر روی سرویس ها، تنظیم پشتیبانی گیری از داده های حساس بر روی فضای اختصاصی، نصب و پیکربندی دیوار آتش و ضد ویروس به صورت عمومی ارائه می گردد.
با فعالسازی این سرویس بر روی سرورهای خود، با خیال آسوده به رشد کسب و کار خود تمرکز کنید و کارشناسان ما تلاش می کنند تا از هر گونه اختلال و آسیب های امنیتی سرور شما را مصون نگه دارند تا وب سایت شما همیشه در دسترس بازدیدکنندگان باشد.

Server Manage

ویژگی های مدیریت سرور نویان

در سرویس مدیریت سرور نویان، امنیت و پایداری سرور شما اولویت اول ماست

مهاجرت و انتقال داده ها

در صورتی که تصمیم به مهاجرت به سرور جدید دارید، نگران نباشید، کارشناسان نویان داده های شما را در سریع ترین زمان ممکن به سرور جدید انتقال خواهند داد.

نصب اختصاصی سیستم عامل

کارشناسان نویان بر حسب فعالیت شما بهترین سیستم عامل را به شما معرفی و بر اساس آن دیسک سرور شما پارتیشن بندی و نصب و بروز رسانی سیستم عامل انجام خواهند شد.

محافظت از داده های شما

کارشناسان نویان چیدمان پارتیشن شما را به صورت آینه (RAID) تنظیم و از داده های شما بر روی سرورهای مجزا به صورت منظم بک آپ خواهد گرفت تا از آسیب های احتمالی به داده جلوگیری شود.

گواهینامه دیجیتال امنیتی

تمامی سرویس های شما با گواهینامه دیجیتال امنیتی (SSL) تجهیز خواهند شد که محیطی امن برای اتصال کاربران شما با سایتتان ایجاد می شود تا از نفوذ احتمالی جلوگیری شود.

ایمن سازی سرویس ها

تمامی سرویس های نصب شده بر روی سرور شما نظیر پی اچ پی، دیتابیس، ایمیل، وب سرور و کنترل پنل توسط کارشناسان نویان با تنظیمات اختصاصی، دیوار آتش و ضد ویروس ایمن سازی خواهند شد.

بهینه سازی سرویس ها

کارشناسان نویان، متناسب با سخت افزار و کنترل پنل سرور شما، کلیه سرویس های فعال بر روی سرور را با تنظیمات اختصاصی بهینه سازی میکنند تا بیشترین راندمان و بالاترین کیفیت سرویس را تجربه کنید.

رفع مشکلات نرم افزاری

کارشناسان نویان، عیوب نرم افزاری احتمالی سرور شما را پس از آنالیز رخدادها در سریع ترین زمان ممکن به صورت کامل برطرف و طی گزارش به شما اطلاع خواهند داد.

مشاوره اختصاصی تلفنی

در صورت نیاز به مشاوره و یا توضیحات در مورد خرید سرویس، مشکلات احتمالی شبکه ای یا سخت افزاری، کارشناسان نویان به صورت تماس تلفنی فوری در دسترس شما هستند.

پشتیبانی حرفه ای نویان

کارشناسان فنی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان، به صورت شبانه روزی آماده راهنمایی و حل مشکلات احتمالی شما هستند. اگر به کمک نیاز دارید، تردید نکنید، با ما تماس بگیرید.

بسته های مدیریت سرور

بسته های پیشنهادی مدیریت سرور نویان، متناسب با درخواست های شما

ساعتی

  تومان 525,000   /ساعتی
مشاوره حرفه ای انتخاب سرویس
تخصیص کارشناس خصوصی
رفع عیوب مشکلات وب سایت
رفع عیوب نرم افزاری سرور
نصب سیستم عامل اختصاصی
نصب کنترل پنل هاستینگ
مهاجرت و انتقال داده ها
راهکارهای جلوگیری از DDos

روزانه

  تومان 1,012,500   /روزانه
شامل تمامی موارد لایه ساعتی
بهینه سازی سرویس های سرور
ایمن سازی سرویس های سرور
سرویس بک آپ موقت
مدیریت دیوار آتشین
نصب و بروز رسانی ضد ویروس
نصب افزونه های اختصاصی
مجازی سازی سرور

ماهیانه

  تومان 6,262,500   /ماهیانه
شامل تمامی موارد لایه ساعتی
شامل تمامی موارد لایه روزانه
پیکربندی سویچ و روتر
پیکربندی دیوار آتشین
راه اندازی بستر ابری
تست نفوذ پذیری سرور
راه اندازی سرور کلاسترینگ
تضمین کمترین DownTime

ویژگی های خاص نویان

با ویژگی های خدمات مدیریت سرور نویان، سرور شما با امنیت، سرعت و با پایداری بسیار بالا در دسترس است.

پیکربندی و افزایش ضریب ایمنی

تمامی سرورهای تحت مدیریت شرکت نویان، توسط کارشناسان امنیت خبره پیکربندی اختصاصی می شود تا از هر گونه نفوذ احتمالی از طریق شبکه عمومی جلوگیری شود. در سرورهای تحت مدیریت ما نرم افزارهای دیوار آتشین نرم افزاری، دیوار آتشین ابری، ضد ویروس، ضد هرزنامه نصب می گردد.
درخواست هایی که به سمت سرور شما ارسال می شود توسط سیستم های امنیتی پیکربندی شده ما با روش های مختلف و الگوهای خاص مورد ارزیابی قرار می گیرد و قابلیت دفع حملات تکذیب کننده سرویس و نفوذ به سرور را دارا می باشد.

مانیتورینگ و نظارت بدون وقفه

پس از پیکربندی و سرور شما، سرور شما توسط کارشناسان شرکت به صورت لحظه ای مورد بررسی و مانیتور قرار میگیرد و این عمل باعث بروز ماندن و پایداری بیشتر سرویس ها می گردد.
تمامی سرورهای مدیریت شده شرکت توسط سیستم های هوشمند مانیتورینگ به صورت دقیقه ای مورد بررسی آپتایم قرار می گرفته و در صورت بروز مشکل بلافاصله کارشناسان شرکت برای رفع مشکلات اقدام خواهند نمود.

پشتیبانی گیری دوره ای از داده ها

داده ها، سرمایه هر کسب و کار و شرکت های بزرگ و کوچک است. حفظ داده ها از مخاطرات اینترنتی اولویت اول سرویس دهی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان می باشد.
ما از همه داده های وب سایت های شما تحت مدیریت سرور نویان به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه بر روی سرورهای داخلی و خارجی پشتیبان تهیه می کنیم تا در صورت بروز هر گونه مشکل امکان برگشت وب سایت به قبل با کمترین و خسارت امکان پذیر باشد.

دفع اختصاصی حملات تحت شبکه

از مرسوم ترین حملات در شبکه عمومی و خصوصی، حمله تکذیت کننده سرویس (DDos) می باشد که مهاجم به وسیله بات ها و زامبی های تحت شبکه خود با پهنای باند عظیم اقدام به ارسال تعداد درخواست های انبوه به سمت سرور شما خواهد نمود و در صورتی که راه حل های دفع آن را پیاده سازی نکرده باشید، سرویس شما از کار خواهد افتاد.
تیم امنیت نویان، با ارائه راه حل های امنیتی و پیکربندی حرفه ای شبکه و دیوار آتشین سرور شما، از این نوع حملات تا سطح عالی جلوگیری خواهد نمود.

مدیریت و نصب برنامه ها

پیاده سازی سناریوهای شما بر روی سرور ها نیازمند نصب نرم افزارهای مرتبط، تنظیمات صحیح آنها و در نهایت مدیریت و نگهداری سرویس ها می باشد. از محبوب ترین این نرم افزارها می توان به کنترل پنل ها نظیر سی پنل، دایرکت ادمین و یا پلسک اشاره نمود که برای شما در کمتر از چند ساعت یک سرور با تمامی سرویس های مورد نیاز شما را آماده سازی می کند.
تیم فنی نویان، در کنار شماست تا ضمن نصب این کنترل پنل، تنظیمات امنیتی و بهینه سازی آن را برای شما انجام دهد تا شما بتوانید از تمامی منابع خود به صورت بهینه با امنیت بالا استفاده نمایید.

گواهینامه امنیتی دیجیتال رایگان

تمامی ارتباطات میان کاربران با سایت شما در حالت پیشفرض به صورت غیر امن و از پروتکل HTTP است. تمامی وب سایت های تحت میزبانی نویان دارای گواهینامه امنیتی دیجیتال رایگان و بر روی پروتکل HTTPS قرار می گیرند.
این گواهینامه های امنیتی دیجیتال توسط شرکت Let Encrypts برای دوره سه ماهه صادر می شود و خودکار توسط سرورهای ما تمدید می گردد. گواهینامه های امنیتی علاوه بر حفظ امنیت ارتباط باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل می شود.

راه حل های امنیتی و شبکه حفاظتی

با راه حل های امنیتی و شبکه حفاظتی نویان وب سایت و سرورهای شما از ترافیک های مخرب در امان است

ddos Protect

سوالات متداول

سوالات متداول مدیریت و امنیت سرور

لایه های مدیریت و امین سازی نویان، همراه با جزئیات فنی در وب  سایت منتشر شده است، در صورتی که نوع درخواست شما در لایه های ذکر شده وجود ندارد، جای نگرانی نیست! کافیست با تیم پشتیبانی فنی شرکت ارتباط برقرار کنید تا شما را رایگان برای انتخاب لایه متناسب راهنمایی کنند.

خیر، امکان ارتقا لایه ها به یک دیگر میسر نیست. فقط در صورتی که بسته مورد را خرید نهایی کرده باشد و پس از بررسی مشخص گردد که لایه شما می بایست تغییر کند، هزینه ما به تفاوت آن را پرداخت خواهید نمود و نوع لایه پشتیبانی شما تغییر می یابد.

لایه ساعتی، برای مشکلات و درخواست هایی است که زمان زیادی برای حل آن نیاز ندارند. میزان زمان برای انجام درخواست شما توسط کارشناسان فنی ما قبل از خرید لایه توسط شما سنجیده خواهد شد و به مراتب به شما اطلاع رسانی می گردد. حداکثر زمان پشتیبانی در این لایه 120 دقیقه معادل با 2 ساعت است. در صورتی که درخواست شما بیشتر از 2 ساعت زمان ببرد، نیاز است شما بسته روزانه را خریداری کنید.

پس از تکمیل خرید هر لایه مدیریت و امن سازی سرور نویان، حتما منتظر تماس واحد پشتیبانی شرکت باشید. پس از هماهنگی های اولیه و شفاف سازی درخواست شما لایه خریداری شده بلافاصله فعال و به کارشناس اختصاصی ارجاع شده و نتیجه متقابلا از طریق تماس تلفنی و ایمیل به شما داده میشود.

خیر. سرور شما می تواند در محدوده خدمات نویان یا سرویس دهنده دیگر باشد اما در صورتی که سرویس شما در شرکت دیگری میزبانی شده باشدنیاز استفرم تعهد نامه دسترسی را امضا و به تیم فنی نویان ارائه نمایید.

لایه های مدیریت و ایمن سازی سرور نویان برای تمامی اشخاصی که دانش فنی کنترل و مدیریت سرور اختصاصی و یا سرور مجازی خود یا مدیرانی که زمان کافی برای رسیدگی به مدیریت سرویس های خود را ندارند مناسب است.

مدیریت و ایمن سازی سرور شما بسته به نوع کنترل پنل آن از یک تا سه روز کاری پس از دریافت مشخصات ورود به سرور با سیستم عامل خام انجام خواهد شد و نتیجه از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی میشود.

پس از مشخص شدن نوع درخواست شما اطلاعات ورودبه سرویس شما به صورت رمزنگاری شده از طریق تیکت به کارشناس ما میبایست ارسال گردد. پس از بررسی کارشناس و حل مشکل نیاز است مشخصات ورود توسط شما برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی تغییر یابد.