احراز هویت کاربران

ایجاد یک بستر ایمن و حفاظت از حقوق کاربران نیازمند احراز هویت در اولین قرارداد با شرکت است. ‌فرآیند (KYC) یا «مشتری‌ات را بشناس» یک فرآیند برای شناخت مشتری در قرارداد های الکترونیکی و حوزه مالی در سراسر دنیا است و شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان از این سیاست پیروی خواهد نمود. این فرایند تضمین‌کنندۀ اصالت هویت مشتری است. این روش چند مرحله‌ای با هدف ممانعت از ایجاد حساب‌های کاربری جعلی و استفاده از آن‌ها در فعالیت‌های مجرمانه طراحی شده‌ است.
این عملیات یکبار و زمانی که شما حساب خود را ایجاد افتتاح می کنید توسط سامانه پیامک، پست الکترونیک و تصویر کارت ملی انجام می شود و حساب شما تایید اصالت می گردد. اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند احراز هویت دارید، می‌توانید آن را از طریق ارتباط با کارشناسان به ما اطلاع دهید. ما در سریع ترین زمان ممکن نگرانی شما را رفع خواهیم کرد. پیشاپیش از اینکه ما را برای ایجاد یک سامانه امن حمایت می کنید سپاسگزاریم.

احراز هویت کاربران

سند احراز هویت کاربران شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان

شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان، حریم‌شخصی مشتریان و بازدیدکنندگان را محترم می‌شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی مشتریان خود پایبند است. هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی در اختیار ما قرار می‌دهید، می‌توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی ارتباط شما و شرکت و حفظ حقوق مالکیت سرویس های خریداری شده، مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

فصل اول

چرا احراز هویت الزامی است؟

برای عقد قرارداد نیاز است هویت دو سوی معامله دقیقا مشخص باشد، از آنجا که خدمات شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان کاملا الکترونیک و مجازی است، هویت مشترک میبایست در قرارداد کاملا صحیح باشد. ما از سیاست جهانی Know Your Client یا به اختصار KYC، به معنای "مشتری خودرا بشناس" که یک روش احراز هویت برای جلوگیری از اقدامات غیرقانونی کاربران است، پیروی می کنیم و این کار به منظور ایجاد امنیت بیشتر در فعالیت های اقتصادی صورت می‎‎‎‎‎‎گیرد و علاوه بر مؤسسات مالی، کاربران و مشتریان نیز باید از این روند نظارتی خشنود باشند، چراکه KYC باعث جلوگیری از حملات و کلاهبرداری ها شده و مشتریان را نیز حفظ خواهد کرد. مهمتر از این‎‎‎‎‎‎ها، KYC یک روش اساسی برای محافظت از شرکت در برابر تقلب، جعل و ضررهای ناشی از آن است.
مطابق با فصل اول (هویت) قوانین و مقررات عمومی شرکت، احراز هویت کاربران نیز باعث قانونی شدن قرارداد و مالکیت سرویس خریداری شده توسط مشتری خواهد شد. زمانی که شما از ما سرویسی را تهیه کنید ما مالکیت آن سرویس را تماما با نام مشتری ثبت خواهیم نمود تا حقوق آن کاملا حفظ شود.

فصل دوم

احراز هویت کاربران چگونه است؟

کاربران هنگام ثبت نام یا سفارش سرویس مطابق فصل اول (هویت) قانون عمومی شرکت متعهد هستند اطلاعات خواسته شده در فرم افتتاح حساب که شامل نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیک، آدرس قانونی، تلفن تماس، کد ملی می باشند را با دقیق، صحیح و بروز وارد نمایند.
پس از تکمیل فرم ثبت نام، سیستم پشتیبانی و مالی شرکت در سه مرحله احراز هویت شما را انجام خواهد داد:
مرحله اول) برای ثبت یک سفارش در پورتال حتما باید پست الکترونیک شما تایید شده باشد، برای این منظور یک لینک یکتا به آدرس پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد، شما می بایست به ایمیل خود مراجعه نموده و بر روی لینک کلیک کنید تا صحت پست الکترونیک شما به سامانه ارسال و ثبت شود.
مرحله دوم) برای مشاهده صورتحساب و پرداخت آنها حتما میبایست صحت شماره تلفن شما مورد تایید باشد، برای این منظور یک کد پیامک یکتا به تلفن همراه شما ارسال خواهد شد که شما می بایست آن را با دقت در سایت وارد نمایید تا صحت سنجی شماره تلفن همراه شما در سامانه ثبت گردد.
مرحله سوم) برای تصدیق اطلاعات وارد شده هنگام ثبت نام، اشخاص حقیقی میبایست تصویر کارت ملی یا شناسنامه معتبر و اشخاص حقوقی تصویر کارت ملی یا شناسنامه مدیر عامل یا نماینده شرکت و تصویر روزنامه رسمی خود را پیوست نمایند. مستندات ارسال شده با پروفایل شما تطبیق داده شده و از طریق اداره ثبت احوال و سازمان ثبت شرکت ها استعلام و نتیجه در پروفایل شما منعکس خواهد شد.
شما می توانید وضعیت سه مرحله را از طریق داشبورد در ناحیه کاربری مشاهده و مدیریت نماید. لازم به یادآوری است این عملیات فقط یکبار انجام شده و الزامی می باشد.

فصل سوم

ما اطلاعات را چگونه استفاده می‌کنیم؟

اطلاعات مشتریان مطابق فصل دوم خط مشی صیانت از حریم خصوصی کاربران مورد استفاده قرار میگیرد. برای مشاهده جزئیات می توانید بر روی متن بالا کلیک کنید، به صورت خلاصه ما داده های شما را از اطلاعات تماسی که در اختیار ما نهاده اید در جهت برقراری ارتباط با شما استفاده می‌کنیم، همچنین شرکت اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ثالث قرار نخواهد داد.

کلیه فصل های این سیاست نامه در تاریخ 1402/08/26 بروز رسانی شده است.
اگر شما پرسش یا نگرانی در مورد این سند احراز هویت دارید، می‌توانید آن را از طریق صندوق پستی الکترونیکی auth [at] noviyan.com با ما مطرح کنید.