گزارش و پیگیری تخلفات

در صورتی که بر بستر اینترنت وب سایت یا سروری مشاهده می کنید که توسط شرکت نویان میزبانی می گردد و در حال سوء استفاده و تخلف است، خواهشمندیم از طریق فرم زیر برای پیگیری به ما گزارش دهید.
بدون شک، تمامی درخواست ها توسط واحد رسیدگی به شکایات بررسی شده و نتیجه به شما اطلاع داده خواهد شد. پیشاپیش از همکاری شما برای حفظ امنیت شبکه نویان متشکریم.

واحد رسیدگی به تخلفات

واحد رسیدگی به تخلفات ، شکایات و سوء استفاده از سرویس ها و خدمات مرکز داده نویان

law

واحد شکایات

Abuse Department

معرفی واحد شکایت

Introducing Abuse Department

شرکت نویان همواره تلاش نموده است در کنار خدمات و سرویس های دیتاسنتری با سیستم عامل و نرم افزارهای بروز با تنظیمات امنیتی مناسب به مشتریان خود سرورهای مدیریت شده (Managed Servers) عرضه کند. برخی از سرویس ها به صورت خام (Root Servers) به مشترکین تحویل می گردد که ممکن است تنظیمات صحیحی توسط مشترک اعمال نگردد یا به هر دلیلی از سرویس تحویل شده مشترک، اقدامات غیر قانونی نظیر ارسال ایمیل انبوه یا مزاحمت، ارسال حملات تحت شبکه، توزیع ویروس های کامپیوتری، عدم رعایت قوانین کپی رایت و .... انجام شود.
واحد شکایات نویان، ضمن رصد لحظه ای شبکه و بررسی رخدادها و انسداد سرویس هایی که باعث بروز مشکلات جدی می شود آماده دریافت گزارشات سوء استفاده از خدمات مرکز داده تحت نظارت نویان، توسط مردم و واحد های بلک لیست می باشد. در صورتی که از سرویس های ما برای شما مزاحمت یا اختلالی ایجاد شده کافیست از طریق فرم زیر موضوع را مختصر با مستندات گزارش نمایید. این اطمینان به شما داده می شود که موضوع با اولویت بالا رسیدگی و نتیجه به شما اطلاع رسانی شود.

فرم گزارش تخلف

فرم اخذ گزارشات تخلف و سرویس های سوء استفاده شده خدمات مرکز داده نویان

"(ضرروی)" indicates required fields

فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, txt, zip, Max. file size: 5 MB, Max. files: 3.
    پسوند های مجاز فایل پیوست: jpg, gif, png, pdf, txt, zip
    حداکثر 3 عدد فایل تا سقف 5 مگابایت
    لطفا مستندات توضیحات خود نظیر لاگ یا تصاویر را پیوست نمایید.