سرورهای اختصاصی

سرورهای اختصاصی نویان، مناسب برای سازمان ها و کسب و کارهای بزرگ به ویژه ارائه دهندگان خدمات وب است. سرور اختصاصی علاوه بر سایت و ارگان‌های بزرگ، یک انتخاب مناسب برای توسعه‌دهندگان وب و اپلیکیشن نیز می‌باشد؛ چرا که برای نصب نرم‌افزار و ایجاد تغییرات محدودیتی ندارند. قیمت سرور اختصاصی نیز با توجه به نوع سیستم‌عامل، منطقه جغرافیایی و منابع متغیر است.

سرورهای اختصاصی نویان در قلب اروپا به همراه سیستم عامل لینوکس و ویندوز، در برترین مراکز داده مطابق با استانداردهای جهانی Tire 3 و موقعیت مکانی آلمان (نورنبرگ و فالکن اشتاین)، فنلاند (هلسینکی) و هلند (نالدویک) به همراه پشتیبانی حرفه ای ارائه می‌گردد.

سرورهای اختصاصی

ویژگی های پایه و عمومی سرورهای اختصاصی نویان

امکان سفارشی سازی سرور

سرورهای ارائه شده در نویان، قابلیت سفارشی سازی سخت افزار و شبکه را در هنگام سفارش سرور مورد نظر شما دارد. سرور شما را با توجه به نیازتان در کمترین زمان ممکن راه اندازی خواهیم نمود.

زیر ساخت شبکه پرسرعت و پایدار

مراکز داده نویان متصل به شبکه پرسرعت گیگابیتی فیبرنوری با چندین Backbone در سراسر دنیاست که پایداری و سرعت شبکه را برای میزبانی سرور شما با سطح 99.99% تضمین می کند.

بهره گیری از سرورهای نسل جدید

تمامی سرورهای اختصاصی که در نویان به مشتریان ارائه می گردد از نسل جدید سرور های شرکت Dell, Fujitsu, Supermicro و HP با کارایی و قدرت بسیار بالا می باشند.

امکان مدیریت سرور شما

شما با خرید بسته مدیریت سرور اختصای هنگام سفارش، میتوانید از خدمات پشتیبانی ویژه و مدیریت سرور توسط کارشناسان نویان استفاده نمایید. ما نیازهای شما را در سریع ترین زمان ممکن بر روی سرور تنظیم و راه اندازی می کنیم.

آیپی آدرس اختصاصی

سرورهای اختصاصی نویان دارای یک آیپی آدرس نسخه چهار اختصاصی می باشد و در صورت نیاز امکان ارائه آیپی اختصاصی بیشتر به صورت تکی یا رنج (Subnet) از هر دو نسخه IPv4 و IPv6 برای شما میسر می باشد.

امنیت شبکه و فایرول سخت افزاری

سرورهای اختصاصی نویان، دارای سیستم حفاظت از حملات تکذیب کننده سرویس (DDos Protection) تا سقف 40Gbps به صورت رایگان و قابل ارتقا است و همچنین میتوانید با خرید فایروال سخت افزاری امنیت خود را ارتقا دهید.

دوره پرداخت دلخواه همراه با تخفیف

امکان پرداخت به صورت ماهیانه، سه ماهه (2 درصد)، شش ماهه (4 درصد)، یکساله (6 درصد) و دو ساله (10 درصد) برای سرورهای اختصاصی نویان میسر می باشد. بلند مدت خرید کنید و تخفیف بگیرید.

مدیریت آنلاین حرفه ای سرور

سرورهای اختصاصی نویان دارای کنترل پنل مدیریت سرور به صورت رایگان می باشد لذا در هر زمان شما می توانید سرور خود را خاموش، روشن و یا ریستارت کنید. اتصال از راه دور به سرور نیز امکان پذیر است.

پشتیبانی حرفه ای نویان

کارشناسان فنی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان، به صورت شبانه روزی آماده راهنمایی و حل مشکلات احتمالی شما هستند. اگر به کمک نیاز دارید، تردید نکنید، با ما تماس بگیرید.

سرورهای اختصاصی

پیشنهادات سرورهای اختصاصی در مراکز داده آلمان و هلند

سرور پایه آلمان

پردازنده

Core™ i7-2600

ترافیک ماهیانه

نامحدود

حافظه

32GB DDR3

پهنای باند

1 گیگابیت اختصاصی

دیسک

2x2TB SATA3

امنیت خاص

فایروال و آنتی دیداس

آی پی آدرس

1x IPv4 + /64 IPv6

موقعیت سرور

آلمان، نورنبرگ

4,875,000 تومان

سرور تجاری آلمان

پردازنده

Core™ i7-4770

ترافیک ماهیانه

نامحدود

حافظه

32GB DDR3

پهنای باند

1 گیگابیت اختصاصی

دیسک

2x500GB SSD

امنیت خاص

فایروال و آنتی دیداس

آی پی آدرس

1x IPv4 + /64 IPv6

موقعیت سرور

آلمان، فالکن اشتاین

5,625,000 تومان

سرور سازمانی آلمان

پردازنده

Core™ i7-8700

ترافیک ماهیانه

نامحدود

حافظه

64GB DDR4

پهنای باند

1 گیگابیت اختصاصی

دیسک

2x1TB SSD

امنیت خاص

فایروال و آنتی دیداس

آی پی آدرس

1x IPv4 + /64 IPv6

موقعیت سرور

آلمان، فالکن اشتاین

7,125,000 تومان

نکات مهم سرور های اختصاصی آلمان

ویژگی های سرور های اختصاصی آلمان

سرور پایه هلند

پردازنده

Xeon® E3-1246v3

ترافیک ماهیانه

50 ترابایت

حافظه

16GB DDR3

پهنای باند

1 گیگابیت اختصاصی

دیسک

1TB SATA3

آنتی دی داس

40 گیگابایت

آی پی آدرس

1x IPv4

موقعیت سرور

هلند، نالدویک

5,175,000 تومان

سرور تجاری هلند

پردازنده

Xeon® E3-1270v2

ترافیک ماهیانه

50 ترابایت

حافظه

32GB DDR3

پهنای باند

1 گیگابیت اختصاصی

دیسک

1TB SSD

آنتی دی داس

40 گیگابیت

آی پی آدرس

1x IPv4

موقعیت سرور

هلند، نالدویک

7,425,000 تومان

سرور سازمانی هلند

پردازنده

Xeon® E-2336

ترافیک ماهیانه

100 ترابایت

حافظه

64GB DDR4

پهنای باند

1 گیگابیت اختصاصی

دیسک

960GB NVMe

آنتی دی داس

40 گیگابیت

آی پی آدرس

1x IPv4

موقعیت سرور

هلند، نالدویک

10,425,000 تومان

نکات مهم سرور های اختصاصی هلند

ویژگی های سرور های اختصاصی هلند

ویژگی های اختصاصی

ویژگی های منحصر به فرد سرورهای اختصاصی نویان

ضریب امنیتی بسیار بالا

سرورهای اختصاصی نویان دارای ضریب امنیتی شبکه بسیار بالایی میباشند. امروزه یکی از خطرناک ترین حملات سطح شبکه دیداس می باشد که باعث اختلال در عملکرد سرورها و شبکه و در نهایت خسارت به کسب و کار شما می باشد.
مراکز داده نویان بر روی تمامی سرورهای اختصاصی به صورت پیشفرض سیستم تشخیص دیداس و دفع این نوع حمله را فراهم ساخته است. برای افزایش امنیت سرور خود امکان ارائه فایروال سخت افزاری نیز امکان پذیر است.

ذخیره سازهای ترکیبی و سفارشی

بسیاری از سازمان ها و کسب و کارها نیازمند استفاده از ذخیره سازهای متعدد و ترکیبی بر روی سرورهای خود هستند. سرورهای مورد استفاده نویان به صورت پیشفرض تا چهار دیسک ذخیره سازی را پشتیبانی می کنند.
امکان ارائه دیسک های ذخیره سازی نوع SATA3, SAS, SSD, NVMe به صورت ترکیبی بر روی سرورهای اختصاصی نویان میسر است. شما میتوانید تا چهار دیسک با طیف فضای ذخیره سازی گسترده را در هنگام سفارش از هر نوعی انتخاب نمایید.

سرعت و کارایی بسیار بالا

دغدغه کسب و کارها و یا سایت هایی که ترافیک چشمگیری دارند حفظ دسترسی سایت و یا همان پایداری با سرعت دسترسی بسیار بالا است. این نوع از کسب و کارها نیازمند سخت افزارهای با کیفیت همراه با شبکه ایمن و پرسرعت می باشند.
نویان از سرورهای رکمونت قدرتمند و با سخت افزارهای با کیفیت همراه با پورت شبکه اینترنت پرسرعت 1Gbps و قابل ارتقا تا 40Gbps به صورت کاملا اختصاصی با لایه های حفاظتی شبکه استفاده میکند تا از حملات احتمالی به بهترین نحو جلوگیری کند.

نصب سیستم عامل دلخواه شما

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها نیازمند سیستم عامل دلخواه خود هستند. در نویان، بدون هر گونه نگرانی شما می توانید از سیستم عامل آماده شده توسط کارشناسان و یا از ISO دلخواه خود برای نصب سیستم عامل استفاده کنید.
در حال حاضر امکان نصب سیستم عامل های لینوکسی از نوع CentOS, Ubuntu, FreeBSD, Debian, CloudLinux ، از نوع ویندوزی Windows Server 2016 و Windows Server 2019 و از نوع مجازی سازی Proxmox, VMware, XenServer میسر می باشد.

Testimonials

Our Clients Love us

Excellent | 4.3 out of 5
4.3/5
Trustpilot_logo

سوالات متداول

سوالات متداول سرورهای اختصاصی نویان

سازمان ها، مؤسسات بزرگ و همچنین شرکت هایی که امنیت وب سایت هایشان بسیار مهم و حیاتی است و از حساسیت بالایی برخوردار است و از سوی دیگر می خواهند سرعت، ترافیک و کنترل بیشتر و بهتری بر روی فضای خود داشته باشند، برای تهیه یک سرور اختصاصی اقدام می کنند. سرور اختصاصی به آنها این امکان را می دهد که بر اساس نیاز و برنامه خود از امکانات متنوعی مانند آزادی در نصب نرم افزارهای دلخواه، استفاده از فضای وب به میزان مورد نیاز بدون در نظر گرفتن محدودیتی که در سرورهای اشتراکی وجود دارد و از همه مهمتر آزادی در مدیریت محتوای سرور، استفاده نمایند.

بلی، شما در هر زمان می توانید سخت افزار و یا شبکه سرور شما را ارتقا دهید. بسته به نوع انتخاب و خرید سرور محدودیتی در ارتقاها وجود دارد که قبل از هر چیز پیشنهاد می شود با کارشناسان نویان مشورت نمایید.

پس از نهایی شدن سفارش و پرداخت هزینه آن توسط شما، حداکثر 2 روز کاری زمان خواهد برد.

سرورهای اختصاصی نویان به صورت مدیریت نشده (Unmanaged) یا Root Server ارائه می شود. اگر صاحب کسب و کار یا مدیر سازمان یا شرکتی هستید و دانش مدیریت سرور را ندارید اصلا نگران نباشید! با تهیه بسته مدیریت سرور در هنگام سفارش مدیریت کامل سرور خود را به کارشناسان فنی مجرب نویان بسپارید و با خیال آسوده روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

بلی. امکان نصب هر نوع سیستم عامل با ارسال فایل Image و یا ISO به بخش پشتیبانی فنی میسر خواهد بود. لازم به ذکر است در صورت نصب با تنظیمات خاص همانند پارتیشن بندی اختصاصی مشمول هزینه می باشد.

بلی. امکان دسترسی به KVM به صورت محدود برای موارد فورس و اضطراری و یا نصب اولیه سیستم عامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

در سرورهای اختصاصی موجود در مرکز داده هلند امکان راه اندازی گیم سرور بدون مشکل وجود دارد اما بر روی سرورهای مرکز داده ایران در صورت تمایل به راه اندازی گیم سرور حتما می بایست قبل از آن با بخش فنی، پشتیبانی لازم را انجام دهید سرورهای اختصاصی مرکز داده هلند به صورت پیش فرض شامل 40 گیگابیت دیداس پروتکشن و سرورهای مرکز داده ایران به صورت پیش فرض فاقد دیداس پروتکشن است. امکان ارتقا یا فعالسازی دیداس پروتکشن بر روی تمامی سرورها وجود دارد.

ترافیک تمامی سرورهای اختصاصی مرکز داده هلند به صورت پیش فرض 50 ترابایت و سرورهای اختصاصی مرکز داده ایران به صورت نامحدود می باشد. در سرورهای هلند در صورت عبور از 50 ترابایت با هشدار قبلی سرور شما مسدود می شود. در صورت تمایل می توانید برای مصرف بیشتر با بخش فنی هماهنگی لازم را انجام دهید. در سرورهای مرکز داده ایران ترافیک به صورت نامحدود با رعایت قوانین 1 دانلود/ 8 آپلود می باشد.