همکاری در فروش

همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ یک سیستم کسب درآمد است و شما می توانید با انتخاب خدمات نویان و تبلیغ موثر می توانید درآمد ماهیانه داشته باشید. مزیت سیستم همکاری در فروش نویان این است که نیاز به سرمایه اولیه ندارید و بسته به میزان فعالیت خود می توانید به درآمد بالا دست یابید.

برای شروع می بایست در نویان ثبت نام کنید، سپس برای حساب خود همکاری در فروش را فعال کنید، پس از دریافت لینک منحصر به فرد، فقط کافیست خدمات و وب سایت نویان را به دوستان، اشنایان یا کسب و کارهای دیگر معرفی نمایید و با خرید آنها به صورت دائم و ماهیانه پورسانت دریافت کنید.

همکاری در فروش

کسب درآمد یا افیلیت مارکتینگ در نویان

امروزه کسب درآمد از اینترنت به یکی از مشاغل پولساز و متداول تبدیل شده که افراد زیادی از آن بهره می برند. رشد کسب و کارهای مجازی در سرتاسر جهان توانسته فضای خوبی را برای بازاریابی و مشارکت در فروش به وجود آورد. شما می توانید با برطرف کردن نیاز دیگران و معرفی خدمات منحصر به فرد علاوه بر کسب درآمد، سود فوق العاده ای برای خود داشته باشید و منفعت فرد خریدار را نیز تامین کنید. بازاریابی به عنوان یک علم در طول قرن ها با رشد و پیشرفت تجارت تکامل یافته و امروزه مفاهیم جدیدی به خود گرفته است. کسب درآمد از طریق سیستم مشارکت در فروش یا همان بازاریابی به یکی از روش های مطمئن تجارت در تمامی زمینه ها مبدل گشته که اتفاقا سود بسیار بالایی را به همراه دارد. به زبان ساده بازاریابی به مجموعه فرآیندها و استراتژی های نوینی گفته می شود که از آنها برای مشتاق کردن مخاطبین به محصولات یا خدمات استفاده می شود. هم اکنون افراد زیادی در سراسر دنیا به این کار مشغولند و حتی توانسته اند در لیست ثروتمندترین افراد دنیا قرار گیرند.

مراحل همکاری در فروش

مراحل همکاری در فروش نویان

5 قدم تا کسب درآمد در نویان

affiliate-marketing

سیستم مشارکت در فروش

سهولت کسب درآمد در نویان

امروزه بسیاری از افراد بازاریابی را معادل تبلیغات می دانند، اما در واقع بازاریابی مفهوم گسترده تری را دربر می گیرد. اگر جستجوی کوتاهی در مورد سیستم مشارکت در فروش یا بازاریابی انجام دهید با صدها تعریف مختلف روبرو می شوید که حتما از حوصله شما خارج خواهد بود. به فعالیت ها و فرآیندهایی در جهت ساخت، انتقال، رساندن و تبادل پیشنهادهای ارزشمند برای مشتری، ارباب رجوع، همکاران و کل جامعه بازاریابی می گویند. کسب درآمد از این طریق به عنوان یک حرفه با امنیت شغلی بالا شناخته شده و فعالان زیادی در این زمینه وجود دارند.

برای اینکه بیشتر از قدرت بازاریابی در کسب درآمد اطلاع حاصل کنید، باید بدانید که استیو جابز از رجیس مک کنا که یکی از برترین فعالان این حرفه به شمار می رفت، درخواست کرد تا در فروش اولین نسل کامپیوترهای شرکت اپل به او کمک کند و این امر موفقیت چشمگیری را برای شرکت اپل به همراه داشت. خودتان را دست کم نگیرید و از سیستم مشارکت در فروش نویان استفاده کنید و کسب درآمد نمایید. شما می توانید با عضویت در طرح سیستم مشارکت در فروش نویان، خیلی سریع و آسان سودآوری را شروع کنید. این فرایند بسیار آسان بوده و تنها نیاز به عضویت در وبسایت نویان دارد.

کسب درآمد در نویان

برخی از مزایای کسب درآمد در نویان
سیستم همکاری در فروش محصولات نویان
کسب درآمد با نویان

امروزه کسب درآمد از اینترنت به یکی از مشاغل پولساز و متداول تبدیل شده که افراد زیادی از آن بهره می برند. رشد کسب و کارهای مجازی در سرتاسر جهان توانسته فضای خوبی را برای بازاریابی و مشارکت در فروش به وجود آورد. شما می توانید با برطرف کردن نیاز دیگران و معرفی خدمات منحصر به فرد علاوه بر کسب درآمد، سود فوق العاده ای برای خود داشته باشید و منفعت فرد خریدار را نیز تامین کنید. کسب درآمد از طریق سیستم مشارکت در فروش یا همان بازاریابی به یکی از روش های مطمئن تجارت در تمامی زمینه ها مبدل گشته که اتفاقا سود بسیار بالایی را به همراه دارد.

نویان، بستری مناسب برای کسب در آمد ماهیانه از طریق معرفی و فروش تمامی خدمات و محصولات این شرکت به دیگران است.

فرصت درآمد میلیونی بدون محدودیت
بدون محدودیت سقف درآمد

در نویان هیچ محدودیتی برای کسب درآمد شما وجود ندارد. هر چه میزان معرفی و فروش محصولات از سمت شما بیشتر باشد، درآمد شما نیز به همان نسبت بالاتر خواهد بود. در صورتی که فعال شبکه های اجتماعی هستید  و یا وب سایت پرترافیک دارید می توانید با همکاری با ما درآمد ماهیانه خوبی کسب کنید. همچنین نویان می کوشد تا به بازاریابان موفق علاوه بر افزایش درصد میزان پورسانت، هدایای نقدی و غیر نقدی در پایان هر سال مالی شرکت تقدیم کند.


منتظر حضور فعال شما به عنوان یک بازاریاب قدرتمند در شرکت هستیم، در صورتی که سوالی در این رابطه دارید از طریق چت زنده یا تماس تلفنی پاسخگوی شما هستیم.

چگونه بازاریابی خود را در نویان شروع کنم
فعالسازی بازاریابی

تنها کافی است که در پورتال نویان یک حساب کاربری ایجاد کنید پس از آن یک لینک اختصاصی به شما تعلق خواهد گرفت. برای کسب درآمد شما می توانید لینک خود را در وبسایت خود یا در شبکه های اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام و غیره قرار دهید.

به ازای هر کاربری که از طریق لینک شما به نویان وارد شود و یکی از خدمات ما را خریداری کند تا 15 درصد پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت.

پرداخت پورسانت برای فروش محصولات
میزان پورسانت

شما می توانید در تمامی محصولات نویان پورسانت بالایی را به واسطه فروش دریافت کنید. در قسمت پایین میزان درصدی که در هر فروش به شما اختصاص داده می شود، مشخص شده است. دقت داشته باشید که چنانچه کاربری از لینک بازاریابی شما ثبت نام کرده باشد، نه تنها در اولین خرید بلکه در تمامی تمدید ها نیز پورسانت دریافت خواهید کرد.

بازاریاب مقدماتی: فروش تا سقف 50 محصول شرکت / 5 درصد پورسانت
بازایاب حرفه ای: فروش تا سقف 100 محصول شرکت / 10 درصد پورسانت
بازاریاب خبره: فروش تا سقف 200 محصول شرکت / 15 درصد پورسانت

سوالات متداول

سوالات رایج همکاری در فروش نویان

در حالت پیشفرض و سنتی، کاربرانی که توسط شما ارجاع می شوند با استفاده از لینک بازاریابی شما، سرویسی را خریداری می کنند و سپس پورسانت به حساب شما اضافه می شود. با کد تخفیف اختصاصی می توانید بدون اینکه لینکی را به مخاطب خود ارسال کنید، به آنها تخفیف هم ارائه دهید. فقط کافی است مخاطب شما با کد تخفیفی که در اختیارشان قرار می دهید سرویسی را خریداری کند. در این حالت هم کاربر ارجاعی توسط شما تخفیف دریافت می کند و همچنین پورسانت برای شما ثبت خواهد شد. به همین راحتی.

تمامی پورسانت هایی که از این روش ثبت شده باشند توسط سیستم هوشمند تشخیص و حذف خواهند شد. چنانچه یک طراح وب و یا آژانس طراحی هستید، از صفحه پشتیبانی، بخش بازاریابی با ما در تماس باشید. آفر ویژه ای برای طراحان وب و یا آژانس های طراحی ارائه می شود.

به دلیل اینکه در نویان ضمانت بازگشت وجه ۳۰ روزه ارائه می شود، تمامی سفارشات ثبت شده از سیستم بازاریابی تا ۳۱ روز به صورت معلق خواهند بود. ممکن است در طی این مدت، سفارش ثبت شده توسط کاربر لغو شود و هزینه پرداختی را عودت بگیرد. پورسانت ها پس از گذشت این مدت، قابل برداشت خواهند بود.

سیستم بازاریابی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان طوری طراحی شده است که تا ۹۰ روز کوکی ها را در مروگر کاربر ذخیره خواهد کرد. این یعنی چنانچه کاربری بر روی لینک بازاریابی شما کلیک کند، تا ۹۰ روز خریدی انجام دهد، پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت. طبق سیاست کوکی ها، ۹۰ روز، بیشترین زمانی است که سیستم ما قادر به ذخیره این اطلاعات می باشد.