همکاری در فروش

سیستم بازاریابی و همکاری در فروش شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان به شما امکان کسب درآمد بدون محدودیت، آسان و حرفه ای .

همکاری در فروش

با استفاده از سیستم مشارکت در فروش درآمد بالا داشته باشید

سیستم همکاری در فروش

امروزه کسب درآمد از اینترنت به یکی از مشاغل پولساز و متداول تبدیل شده که افراد زیادی از آن بهره می برند. رشد کسب و کارهای مجازی در سرتاسر جهان توانسته فضای خوبی را برای بازاریابی و مشارکت در فروش به وجود آورد. شما می توانید با برطرف کردن نیاز دیگران و معرفی خدمات منحصر به فرد علاوه بر کسب درآمد، سود فوق العاده ای برای خود داشته باشید و منفعت فرد خریدار را نیز تامین کنید. بازاریابی به عنوان یک علم در طول قرن ها با رشد و پیشرفت تجارت تکامل یافته و امروزه مفاهیم جدیدی به خود گرفته است. کسب درآمد از طریق سیستم مشارکت در فروش یا همان بازاریابی به یکی از روش های مطمئن تجارت در تمامی زمینه ها مبدل گشته که اتفاقا سود بسیار بالایی را به همراه دارد. به زبان ساده بازاریابی به مجموعه فرآیندها و استراتژی های نوینی گفته می شود که از آنها برای مشتاق کردن مخاطبین به محصولات یا خدمات استفاده می شود. هم اکنون افراد زیادی در سراسر دنیا به این کار مشغولند و حتی توانسته اند در لیست ثروتمندترین افراد دنیا قرار گیرند.

سهولت در کسب درآمد از سیستم مشارکت در فروش

امروزه بسیاری از افراد بازاریابی را معادل تبلیغات می دانند، اما در واقع بازاریابی مفهوم گسترده تری را دربر می گیرد. اگر جستجوی کوتاهی در مورد سیستم مشارکت در فروش یا بازاریابی انجام دهید با صدها تعریف مختلف روبرو می شوید که حتما از حوصله شما خارج خواهد بود. به فعالیت ها و فرآیندهایی در جهت ساخت، انتقال، رساندن و تبادل پیشنهادهای ارزشمند برای مشتری، ارباب رجوع، همکاران و کل جامعه بازاریابی می گویند. کسب درآمد از این طریق به عنوان یک حرفه با امنیت شغلی بالا شناخته شده و فعالان زیادی در این زمینه وجود دارند.

برای اینکه بیشتر از قدرت بازاریابی در کسب درآمد اطلاع حاصل کنید، باید بدانید که استیو جابز از رجیس مک کنا که یکی از برترین فعالان این حرفه به شمار می رفت، درخواست کرد تا در فروش اولین نسل کامپیوترهای شرکت اپل به او کمک کند و این امر موفقیت چشمگیری را برای شرکت اپل به همراه داشت. خودتان را دست کم نگیرید و از سیستم مشارکت در فروش سون هاست استفاده کنید و کسب درآمد نمایید. شما می توانید با عضویت در طرح سیستم مشارکت در فروش نویان، خیلی سریع و آسان سودآوری را شروع کنید. این فرایند بسیار آسان بوده و تنها نیاز به عضویت در وبسایت نویان دارد.

مزایای همکاری در فروش

همکاری در فروش محصولات و خدمات شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان

کد تخفیف اختصاصی

با استفاده از کد تخفیف اختصاصی می توانید به بازدید کنندگانی که ارجاع می کنید هم تخفیف ارایه دهید و هم پورسانت دریافت کنید. در این حالت نیازی به ارجاع کاربر توسط لینک اختصاصی نمی باشد.

پورسانت مستمر

تنها با یک بار ثبت نام از لینک بازاریابی شما می توانید به صورت دوره ای پورسانت دریافت کنید. این یعنی چنانچه کاربری از لینک بازاریابی شما خریدی انجام دهد، حتی در تمدید نیز پورسانت دریافت خواهید کرد.

بدون دانش فنی

شما برای کسب درآمد از این سیستم نیاز به دانش فنی ندارید. زیرا کاربران از لینک بازاریابی شما ثبت می کنند و شما پورسانت را دریافت می کنید. پشتیبانی و ارایه تمامی خدمات توسط کادر فنی مجرب شرکت انجام می شود.

سوالات متداول

سوالات متداول همکاری در فروش شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان

در حالت پیشفرض و سنتی، کاربرانی که توسط شما ارجاع می شوند با استفاده از لینک بازاریابی شما، سرویسی را خریداری می کنند و سپس پورسانت به حساب شما اضافه می شود. با کد تخفیف اختصاصی می توانید بدون اینکه لینکی را به مخاطب خود ارسال کنید، به آنها تخفیف هم ارایه دهید. فقط کافی است مخاطب شما با کد تخفیفی که در اختیارشان قرار می دهید سرویسی را خریداری کند. در این حالت هم کاربر ارجاعی توسط شما تخفیف دریافت می کند و همچنین پورسانت برای شما ثبت خواهد شد. به همین راحتی.

تمامی پورسانت هایی که از این روش ثبت شده باشند توسط سیستم هوشمند تشخیص و حذف خواهند شد. چنانچه یک طراح وب و یا آژانس طراحی هستید، از صفحه پشتیبانی، بخش بازاریابی با ما در تماس باشید. آفر ویژه ای برای طراحان وب و یا آژانس های طراحی ارایه می شود.

به دلیل اینکه در نویان ضمانت بازگشت وجه ۳۰ روزه ارایه می شود، تمامی سفارشات ثبت شده از سیستم بازاریابی تا ۳۱ روز به صورت معلق خواهند بود. ممکن است در طی این مدت، سفارش ثبت شده توسط کاربر لغو شود و هزینه پرداختی را عودت بگیرد. پورسانت ها پس از گذشت این مدت، قابل برداشت خواهند بود.

سیستم بازاریابی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان طوری طراحی شده است که تا ۹۰ روز کوکی ها را در مروگر کاربر ذخیره خواهد کرد. این یعنی چنانچه کاربری بر روی لینک بازاریابی شما کلیک کند، تا ۹۰ روز خریدی انجام دهد، پورسانت به شما تعلق خواهد گرفت. طبق سیاست کوکی ها، ۹۰ روز، بیشترین زمانی است که سیستم ما قادر به ذخیره این اطلاعات می باشد.