میزبانی وب اشتراکی ابری دانشجویی

میزبانی وب سایت شما بر روی بستر قدرتمند ابری در مرکز داده معتبر داخل و خارج کشور بر روی سرورهای نسل هشتم اچ پی با شبکه گیگابیتی سریع همراه با کنترل پنل حرفه ای سی پنل، تجربه پایداری و سرعت بسیار بالا بارگزاری را برای وب سایت شما به ارمغان می آورد. سرورهای نویان با تمامی سیستم های مدیریت محتوا سازگاری کامل داشته و امکان استفاده از انواع نسخه های پی اچ پی را برای شما امکان پذیر می کند. سرورهای نویان دارای وب سرور قدرتمند لایت اسپید، آنتی ویروس، آنتی شلر، آنتی مالور و آنتی اسپم می باشد.

حمایت و ارتقا سطح علم و دانش هم میهنان یکی از اولویت های شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان است و می کوشیم تا خدمات شرکت را با تخفیف بسیار عالی در تمامی عرصه های آموزشی در اختیار دانشجویان سراسر کشور قرار دهیم.

Cloud Hosting

ویژگی های میزبانی وب ابری

با استفاده از هاست ابری نویان، تجربه میزبانی قدرتمند و پایدار را روی هاست های کلاستر شده داشته باشید.

انتقال رایگان سایت شما

با خرید هاست اشتراکی ابری نویان، انتقال وب سایت شما از سرورهای دیگر به سرورهای ما توسط کارشناسان ما به صورت رایگان انجام خواهد شد.

درایوهای ذخیره سازی پرسرعت

سرور هاست اشتراکی ابری نویان دارای درایوهای ذخیره سازی پر سرعت نسل جدید NVMe می باشد که باعث سریع تر شدن در بارگذاری سایت شما می شود.

پردازنده های قدرتمند نسل جدید

سرورهای هاست اشتراکی ابری نویان از پردازنده های قدرتمند نسل جدید شرکت اینتل با 24 هسته پردازنده استفاده می نماید که باعث افزایش سرعت سایت شما می شود.

گواهینامه دیجیتال امنیتی رایگان

تمامی هاست های اشتراکی ابری نویان دارای گواهینامه دیجیتال امنیتی (SSL) رایگان می باشد که محیطی امن را برای اتصال کاربران شما با سایتتان ایجاد می کند.

ارائه آیپی آدرس اختصاصی

در سرویس میزبانی اشتراکی ابری نویان، امکان ارائه آیپی آدرس اختصاصی میسر است که این امر باعث افزایش امنیت سایت و رتبه شما در موتورهای جستجو می‏ شود.

ثبت دامین ملی رایگان

با خرید هاست اشتراکی ابری نویان، ثبت دامین ملی به مدت یکسال به شما هدیه خواهد شد که باعث کاهش هزینه های شما می شود.

انتخاب موقعیت سرور

سرورهای میزبانی اشتراکی ابری نویان در دو موقعیت ایران و اروپا، بر روی خطوط پرسرعت و مراکز داده معتبر میزبانی می شود که باعث افزایش سرعت، امنیت داده ها خواهد شد.

پشتیبانی از نسخه های پی اچ پی

سرورهای میزبانی اشتراکی ابری نویان از انواع نسخه های پی اچ پی پشتیبانی می کند و شما به سادگی می توانید از نسخه دلخواه خود بر روی سرویس های خود استفاده نماید.

پشتیبانی حرفه ای نویان

کارشناسان فنی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان، به صورت شبانه روزی آماده راهنمایی و حل مشکلات احتمالی شما هستند. اگر به کمک نیاز دارید، تردید نکنید، با ما تماس بگیرید.

بسته های هاست ابری

پیشنهادات میزبانی وب اشتراکی ابری نویان ویژه دانشجویان در داخل و خارج کشور

فرشمن

  تومان 56,250   /ماهیانه
1 گیگابایت فضای دیسک
1 گیگابایت حافظه اختصاصی
20 پردازش درخواست در ثانیه
500 گیگابایت ترافیک ماهیانه
میزبانی در ایران یا اروپا
میزبانی از 1 وب سایت
گواهینامه دیجیتال امنیتی رایگان
ثبت دامین ملی رایگان یکساله

سوفمور

  تومان 75,000   /ماهیانه
2 گیگابایت فضای دیسک
1.5 گیگابایت حافظه اختصاصی
30 پردازش درخواست در ثانیه
1 ترابایت ترافیک ماهیانه
میزبانی در ایران یا اروپا
میزبانی از 1 وب سایت
گواهینامه دیجیتال امنیتی رایگان
ثبت دامین ملی رایگان یکساله

جونیور

  تومان 112,500   /ماهیانه
3 گیگابایت فضای دیسک
2 گیگابایت حافظه اختصاصی
40 پردازش درخواست در ثانیه
1.5 ترابایت ترافیک ماهیانه
میزبانی در ایران یا اروپا
میزبانی از 1 وب سایت
گواهینامه دیجیتال امنیتی رایگان
ثبت دامین ملی رایگان یکساله

ویژگی های خاص نویان

با ویژگی های سرویس میزبانی وب اشتراکی ابری نویان، وب سایت شما با امنیت، سرعت و پایداری بسیار بالا در دسترس است.

ضریب امنیتی بسیار بالا

سرورهای میزبانی شرکت نویان دارای آنتی ویروس، سیستم شناسایی شلرهای خطرناک و فایل های مخرب، دیوار آتشین نرم افزاری و دیوار آتشین سخت افزاری شرکت سیسکو می باشد که باعث افزایش ضریب امنیتی وب سایت شما می شود.
درخواست هایی که به سمت وب سایت شما ارسال می شود توسط سیستم های امنیتی ما با روش های مختلف و الگوهای خاص مورد ارزیابی قرار می گیرد و قابلیت دفع حملات تکذیب کننده سرویس و نفوذ به وب سایت را دارا می باشد.

مانیتورینگ دائمی سرورها

سرورهای میزبانی شرکت نویان توسط کارشناسان شرکت به صورت لحظه ای مورد بررسی و مانیتور قرار می گیرد و این عمل باعث بروز ماندن و پایداری بیشتر سرویس ها می گردد.
تمامی سرورهای شرکت در توسط سیستم های هوشمند مانیتورینگ به صورت دقیقه ای مورد بررسی آپتایم قرار گرفته و در صورت بروز مشکل بلافاصله کارشناسان شرکت برای رفع مشکلات اقدام خواهند نمود.

پشتیبانی گیری روزانه از داده ها

داده ها، سرمایه هر کسب و کار و شرکت های بزرگ و کوچک است. حفظ داده ها از مخاطرات اینترنتی اولویت اول سرویس دهی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان می باشد.
ما از همه داده های وب سایت های تحت میزبانی شرکت نویان به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه بر روی سرورهای داخلی و خارجی پشتیبان تهیه می کنیم تا در صورت بروز هر گونه مشکل امکان برگشت وب سایت به قبل با کمترین خسارت امکان پذیر باشد.

نام سرورهای قدرتمند و پایدار

نام سرورها نقطه شروع بارگذاری خدمات میزبانی وب است و پایداری و حفاظت از آن بسیار اهمیت دارد چرا که در صورت بروز مشکل سرور دی ان اس یا حملات شدید به این سرویس کلیه خدمات و سرویس ها از کار خواهد افتاد.
نام سرورهای شرکت از افزونگی دی ان اس سرور (Redundant DNS) استفاده می نماید که باعث پایداری این سرویس در شبکه می گردد.

کنترل پنل محبوب سی پنل

سرورهای میزبانی اشتراکی ابری نویان دارای کنترل پنل محبوب سی پنل است. ظاهر کاربر پسند و جذاب، امنیت بالا و همراه با امکانات کامل برای مدیریت سایت شما از ویژگی های این کنترل پنل است.
در کنترل پنل سی پنل، شما قادر به مشاهده و مدیریت فضای دیسک و ترافیک مصرفی، تعداد درخواست های پردازشی، تعریف آدرس ایمیل، انتقال ایمیل، فایل منیجر بسیار قدرتمند، تولید و ایجاد فایل پشتیبان کامل از سایت، مدیریت دامین، زیر دامین، ایجاد و مدیریت پایگاه داده و بسیاری از ابزارهای قدرتمند دیگر تنها با چند کلیک ساده در اختیار شماست.

گواهینامه امنیتی دیجیتال رایگان

تمامی ارتباطات میان کاربران با سایت شما در حالت پیشفرض به صورت غیر امن و از پروتکل HTTP است. تمامی وب سایت های تحت میزبانی نویان دارای گواهینامه امنیتی دیجیتال رایگان و بر روی پروتکل HTTPS قرار می گیرند.
این گواهینامه های امنیتی دیجیتال توسط شرکت Let Encrypts برای دوره سه ماهه صادر می شود و به صورت خودکار توسط سرورهای ما تمدید می گردند. گواهینامه های امنیتی علاوه بر حفظ امنیت ارتباط باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل نیز می شود.

مشخصات فنی سرور میزبانی ابری نویان

جزئیات فنی و مشخصات نرم افزاری سرور میزبانی اشتراکی ابری نویان

سوالات متداول

سوالات متداول میزبانی وب اشتراکی ابری

در خدمات میزبانی اشتراکی ابری و خدمات میزبانی اشتراکی ابری ویژه دانشجویان از نظر سرور و سرویس دهی هیچ تفاوتی وجود ندارد. تفاوت این بسته در نوع قیمت گذاری آن می باشد که در بسته های میزبانی اشتراکی ابری دانشجویی تا 80% درصد تخفیف لحاظ شده است. این نوع سرویس دهی فقط برای دانشجویان فعال با کارت دانشجویی معتبر قابل ارائه است.

تخصیص یافتن فضا بر روی سرورهای اختصاصی قدرتمند نویان که اتصال دائم به شبکه پرسرعت اینترنت را دارد و وب سایت شما بر روی آن قرار گرفته و همیشه برای کاربران در دسترس قرار می گیرد میزبانی وب گفته می شود.
منابع این سرورها بر اساس پلن ها و پرداخت هزینه اشتراک بین کاربران به اشتراک گذاشته می شود.

امکان ارتقا و یا تنزل بسته ها در هر زمان میسر است. کاربران می توانند به راحتی با وارد شدن به حساب خود در ناحیه کاربری روی سرویس مد نظر کلیک کنند و از نوار سمت راست بر روی ارتقا/تنزل کلیک کنند. سیستم تفاوت ها را محاسبه می کند. برای ارتقا تنها مابه التفاوت هزینه را پرداخت خواهید کرد.

تمامی منابع و امکانات ذکر شده در همه محصولات نویان ۱۰۰٪ اختصاصی می باشد. این یعنی مقدار تعیین شده در هر بسته به صورت تضمینی در اختیار شما قرار میگیرد.

بلی، انتقال وب سایت شما از میزبان دیگر به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. اطلاعات شما عینا به همان شکل قبلی خواهد بود. جهت سرعت بخشیدن به انتقال، در بخش یادداشت سفارش خود، مشخصات ورود به میزبان قبلی را بنویسید. کارشناسان فنی نویان در اسرع وقت اطلاعات وب سایت شما را به سرورهای قدرتمند شرکت منتقل خواهند کرد.

در هنگام ثبت سفارش، در مرحله آخر در بخش یادداشت نیاز خود را مطرح کنید. بعد از فعال شدن سرویس، درخواست شما توسط کارشناسان نویان انجام و نتیجه از طریق تیکت به شما اعلام خواهد شد.

جهت رفاه حال کاربران با هر بسته ای که خریداری می کنید، گواهینامه SSL رایگان ارائه می شود. این نوع گواهینامه SSL از نوع Let’s Encrypt است و تمامی امکانات یک گواهینامه SSL را در اختیار شما قرار می دهد که تنها تفاوت آن این است که حداکثر دوره فعال سازی ۹۰ روز می باشد. البته پس از ۹۰ روز به صورت خودکار ۹۰ روز دیگر تمدید می شود. تنها ایراد وارده این است که امکان دریافت نماد دو ستاره با این نوع گواهینامه وجود ندارد.

با هر بسته سالانه که خریداری می شود، یک دامنه رایگان نیز تعلق میگیرد. حال گاهی ممکن است قصد خرید سرویس برای دامنه دیگری را داشته باشید، تکلیف دامنه رایگان چیست؟ شما می توانید اعتبار دامنه رایگان را در حساب کاربری خود دریافت کنید. پس از اینکه سرویس خود را ثبت کردید، از بخش پشتیبانی تیکت باز کنید و درخواست خود را ثبت کنید.

بلی، امکان تغییر نسخه های PHP در کنترل پنل هاست میسر است. نسخه های پشتیبانی شده در حال حاضر 7.3 و 7.4 می باشد ولی برای سایر نسخه ها به علت مشکلات امنیتی امکان فعالسازی وجود ندارد.

ارائه خدمات میزبانی وب اشتراکی دانشجویی، به علت تخفیف ویژه و بالای آن، فقط برای دانشجویان فعال با کارت معتبر دانشجویی می باشد. اگر در حال حاضر کارت دانشجویی در دسترس ندارید می بایست یک معرفی نامه از دانشگاه، مبنی بر دانشجو بودن شما دریافت کنید سپس برای اخذ سرویس به ما ارائه نماید.