سرور مجازی ابری

سرورهای مجازی نویان، بر بسترهای اختصاصی ابری این شرکت ارائه می شود که بالاترین سطح پایداری، امنیت، مقیاس پذیری، شبکه و سرعت دسترسی را از هر لحاظ برای شما فراهم می سازد.

این سرویس ها تحت پلتفرم اپن استک ارائه شده که امکاناتی نظیر ارتقا یا کاهش منابع ماشین در هر لحظه، فایروال اختصاصی، گرفتن پشتیبانی از کل اطلاعات سرور، امکان داشتن شبکه خصوصی، لودبالانسینگ را به صورت پروژه محور برای شما میسر می سازد.

OpenStack

ویژگی های سرور مجازی ابری

ویژگی های پایه سرورهای مجازی بر بستر ابری شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان

پردازنده های قدرتمند نسل جدید

پردازنده های موجود در سرورهای اصلی مجازی ابری از نوع AMD EPYC™ 2nd Gen که بروزترین و قوی ترین نسل پردازنده با 64 هسته (Core) و 128 رشته (Threads) بهره گیری می شود.

درایوهای ذخیره سازی پرسرعت

درایوهای ذخیره سازی سرورهای مجازی ابری شرکت، از نوع دیسک های پر سرعت SSD و NVMe همراه با RAID10 ارائه می گردد که باعث افزایش سرعت و حفاظت از داده ها می شود.

پایداری بسیار بالا

سرورهای مجازی شرکت، بر روی بستر ابری ارائه می گردد. این بستر شامل چندین سرور خدمات دهنده سرویس به صورت همزمان است که این عامل باعث پایداری بسیار بالای زیر ساخت می شود.

ایجاد شبکه خصوصی

در هر پروژه ابری، شما می توانید در کنار شبکه اینترنت، شبکه محلی اختصاصی مجزا داشته باشد که به شما کمک می کند ارتباطات و اتصالات سرورهای داخل پروژه را بر حسب معیارهای خود چیدمان کنید.

آیپی آدرس اختصاصی

با ایجاد هر ماشین مجازی یک آی پی منحصر به فرد جهانی تخصیص می گردد. امکان خرید آی پی آدرس بیشتر بنا به درخواست، پس از بررسی کارشناسان میسر است.

مقیاس پذیری حرفه ای

در سرورهای مجازی ابری نویان، شما در هر زمان می توانید نسبت به ارتقا یا کاهش منابع سخت افزاری ماشین ها شامل حافظه، هارد دیسک و پردازنده اقدام کنید.

پشتیبانی حرفه ای نویان

کارشناسان فنی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان، به صورت شبانه روزی آماده راهنمایی و حل مشکلات احتمالی شما هستند. اگر به کمک نیاز دارید، تردید نکنید، با ما تماس بگیرید.

امکان گرفتن پشتیبانی از سرور

در هر زمان که بخواهید می توانید به سادگی از ماشین های مجازی خود پشتیبان تهیه کنید. تنها با یک کلیک ساده بر روی Snapshot به صورت لحظه ای از ماشین شما پشتیبان گرفته می شود.

کنترل پنل سرور مجازی

تمامی سرورهای مجازی از طریق ناحیه کاربری، بخش سرویس ها دارای کنترل پنل است که برای شما امکان ریستارت، خاموش، روشن، تنظیم rDNS و یا نصب مجدد سیستم عامل سرور را فراهم می کند.

بسته های سرور ابری

پیشنهادات سرور های مجازی ابری نویان در مراکز داده معتبر آلمان، فنلاند و آمریکا

شخصی

  تومان 600,000   /ماهیانه
2 هسته پردازنده مجازی
2 گیگابایت حافظه اختصاصی
40 گیگابایت فضای دیسک
10 گیگابیت شبکه اینترنت
20 ترابایت ترافیک ماهیانه
آی پی نسخه 4 و 6 اختصاصی
شبکه خصوصی اختصاصی
دیوار آتش اختصاصی
موقعیت آلمان، فنلاند، آمریکا

شرکتی

  تومان 1,200,000   /ماهیانه
3 هسته پردازنده مجازی
4 گیگابایت حافظه اختصاصی
80 گیگابایت فضای دیسک
10 گیگابیت شبکه اینترنت
20 ترابایت ترافیک ماهیانه
آی پی نسخه 4 و 6 اختصاصی
شبکه خصوصی اختصاصی
دیوار آتش اختصاصی
موقعیت آلمان، فنلاند، آمریکا

سازمانی

  تومان 1,875,000   /ماهیانه
4 هسته پردازنده مجازی
8 گیگابایت حافظه اختصاصی
160 گیگابایت فضای دیسک
10 گیگابیت شبکه اینترنت
20 ترابایت ترافیک ماهیانه
آی پی نسخه 4 و 6 اختصاصی
شبکه خصوصی اختصاصی
دیوار آتش اختصاصی
موقعیت آلمان، فنلاند، آمریکا

ویژگی های اختصاصی

ویژگی های اختصاصی سرورهای مجازی ابری شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان

ضریب امنیتی بسیار بالا

سرورهای میزبانی ماشین های مجازی ابری نویان بر روی بستر ابری میزبانی می شود که دسترسی پذیری، شبکه خصوصی، دیوار آتشین اختصاصی و سرعت بالا را برای شما فراهم می سازد.
در هر ماشین مجازی، شما دسترسی به دیوار آتشین اختصاصی دارید که با تعریف نقش میتوانید پورت های سرور خود را کنترل کرده و از حملات و نفوذ کرم ها و موارد مخرب از طریق پورت های بدون استفاده جلوگیری کنید.

تحویل و مدیریت ماشین مجازی

ماشین های مجازی ابری نویان، پس از تکمیل سفارش توسط شما به صورت خودکار در مرحله آماده سازی قرار گرفته و پس از چند دقیقه با اتمام مراحل تخصیص منابع و نصب سیستم عامل به صورت خودکار از طریق ایمیل به شما تحویل می گردد.
حداقل قرارداد و سیکل سرورهای مجازی یکماهه بوده و امکان تمدید تا یکسال برای شما فراهم می باشد. پس از فعالسازی اولیه سرور مجازی، شما می توانید از حساب کاربری خود در بخش سرویس ها، در هر لحظه از شبانه روز سرور مجازی خود را مدیریت (خاموش، روشن، نصب مجدد سیستم عامل، اتصال به کانسول، مانیتور شبکه و مصرف منابع) کنید.

سرور ابری مدیریت شده و نصب کنترل پنل

دغدغه بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی نصب کنترل پنل یا آماده سازی سرور برای راه اندازی وب سایت شخصی یا تجاری خود هستند. در نویان، با خیال آسوده در صورت درخواست شما کنترل پنل هاستینگ انتخابی برای شما به رایگان نصب اولیه می گردد.
فقط کافیست کنترل پنل خود را انتخاب نموده، در صورت داشتن لایسنس، آن را فعالسازی کرده سپس با ارسال درخواست به واحد پشتیبانی، عملیات نصب و تنظیم اولیه سرور شما انجام خواهد شد. در صورتی که با مدیریت سرور نیز آشنایی ندارید، جای نگرانی نیست! امکان فعالسازی بسته مدیریت سرور برای شما فراهم شده است. کارشناسان فنی نویان مدیریت سرور شما را به عهده خواهند گرفت تا شما بتوانید بر روی کسب و کار خود تمرکز بیشتری داشته باشید.

دفع اختصاصی حملات تحت شبکه

از مرسوم ترین حملات در شبکه عمومی و خصوصی، حمله تکذیت کننده سرویس (DDos) می باشد که مهاجم به وسیله بات ها و زامبی های تحت شبکه خود با پهنای باند عظیم اقدام به ارسال تعداد درخواست های انبوه به سمت سرور شما خواهد نمود و در صورتی که راه حل های دفع آن را پیاده سازی نکرده باشید، سرویس شما از کار خواهد افتاد.
تیم امنیت نویان، با ارائه راه حل های امنیتی و پیکربندی حرفه ای شبکه و دیوار آتشین سرور شما، از این نوع حملات تا سطح عالی جلوگیری خواهد نمود.

اسنپ شات و یا بک آپ گیری منظم از داده ها

داده ها، سرمایه هر کسب و کار و شرکت های بزرگ و کوچک است. حفظ داده ها از مخاطرات اینترنتی اولویت اول سرویس دهی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان می باشد.

شما می توانید با پرداخت 20% بیشتر از سرویس خریداری شده، دسترسی به امکان Snapshot و یا Backup خودکار داشته باشید. این دو ویژگی از کل داده های شما به صورت یکجا بر روی دیسک دیگر پشتیبان تهیه می کند تا در صورت بروز هر گونه مشکل بتوانید بلافاصله با نسخه بک آپ سرور مجازی خود را ریکاوری کنید. امکان تنظیم بک آپ گیری منظم و خودکار از سرور مجازی ابری شما نیز میسر است.

نصب خودکار سیستم عامل دلخواه شما

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها نیازمند سیستم عامل دلخواه خود هستند. در نویان، بدون هر گونه نگرانی شما می توانید از سیستم عامل آماده شده توسط کارشناسان و یا از ISO دلخواه خود برای نصب سیستم عامل استفاده کنید.
در صورت انتخاب Image های تهیه شده در نویان، در کمتر از چند دقیقه سیستم عامل سرور شما خودکار نصب شده و به شما تحویل داده می شود. ما تلاش کردیم انواع توزیع های لینوکسی و ویندوزی را در دسترس شما قرار دهیم.

برتری سرورهای مجازی نویان

استفاده از ماشین های مجازی نویان نسبت به سایر محصولات برتری دارد

سوالات متداول

سوالات متداول سرورهای مجازی ابری

سرورهای مجازی ابری در حال حاضر در کشور آلمان (نورنبرگ و فالکن اشتاین)، فنلاند (هلسینکی) و آمریکا (اشبرن و هیلزبورو) ارائه می گردد.

بلی، در سرورهای مجازی ابری نویان شما در هر لحظه می توانید منابع سخت افزاری ماشین ها نظیر حافظه، فضای دیسک و تعداد پردازنده را بر حسب نیاز خود افزایش یا کاهش دهید.

تمامی منابع و امکانات ذکر شده در همه محصولات نویان ۱۰۰٪ اختصاصی می باشد. این یعنی مقدار تعیین شده در هر بسته به صورت تضمینی در اختیار شما قرار میگیرد.

امکان بک آپ گیری منظم از سرور مجازی به صورت Full Backup یا Snapshot میسر است اما هزینه آن به صورت جداگانه دریافت می گردد. در صورتی که داده های مهمی روی سرور ذخیره سازی می کنید و نیازمند پشتیبان گیری منظم از اطلاعات خود هستید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

بلی، قالب های سیستم عامل ها و نرم افزارها توسط کارشناسان نویان آماده سازی شده و شما می توانید با انتخاب و نصب هر کدام به سادگی و رایگان از آن استفاده کنید. اگر نیاز به پشتیبانی خاص یا نصب ابزار یا سیستم عامل خاص دارید، با پرداخت هزینه اندک ما برای شما آن امکانات را فراهم می کنیم.

در حال حاضر کارشناسان نویان، قالب سیستم عامل های زیر را در دسترس قرار داده اند.

توزیع لینوکسی: CentOS, Debian, Ubuntu, Fedora, Suse
توزیع های ویندوزی: Microsoft Windows 2012, 2016, 2019

نگران نباشید! نصب سیستم عامل دلخواه با ارسال ISO به واحد پشتیبانی امکان پذیر است.

بلی، تا 5 نقش را به صورت کاملا رایگان می توانید تعریف و استفاده نمایید. در صورت نیاز به تعریف نقش بیشتر می بایست با واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید.

خیر، امکان ارائه خدمات تست وجود ندارد. در سرورهای مجازی ابری نویان شما می توانید سرورها را تا زمانی که نیاز دارید اجاره نماید بنابراین نگران از دست دادن هزینه خود نباشید!

خیر، امکان ارائه خدمات سرور مجازی ابری برای مقاصد گیمینگ به صورت عمومی به علت ترافیک بسیار زیاد و حملات تحت شبکه وجود ندارد.

با توجه به اینکه سرورهای ابری برای شرکت به صورت ساعتی هزینه نگهداری دارد، لذا در صورتی که مشتری به هر دلیل از خدمات راضی نباشد امکان لغو سرویس وجود دارد اما هزینه برگشتی به مشتری بر  اساس مصرف محاسبه شده و نیز 20% بابت عملیات و پشتیبانی از مبلغ پرداختی کسر سپس باقی مانده به مشتری برگشت داده می شود.