مدیریت و امنیت وردپرس

خدمات مدیریت و امنیت وردپرس برای اشخاصی که زمان یا دانش کافی برای ایمن سازی و بهینه سازی وب سایت وردپرسی خود را ندارند، پیشنهاد می شود. کارشناسان شرکت پس از بررسی اولیه وب سایت وردپرسی شما، معایب و مشکلات آن را برای شما ارسال می کنند و در مرحله بعد اقدام به بهینه سازی و ایمن سازی وب سایت شما خواهند نمود.

مشاوره اختصاصی در ارتباط با استفاده از بهترین افزونه ها برای اهداف شما، نصب و پیکربندی افزونه دیوار آتش اختصاصی برای جلوگیری از هر گونه دسترسی غیر مجاز و مانیتورینگ و گزارش دائم فایروال بر عملیات هایی که روی وب سایت شما انجام می شود، استفاده از ابزارهای بهینه سازی تخصصی و بهره گیری از شبکه توزیع محتوا برای افزایش بارگذاری سریع تر و بهبود رنک جهانی وب سایت شما از جمله عملیات های مهمی است که توسط کارشناسان ما انجام می شود.

ویژگی های مدیریت وردپرس نویان

در سرویس مدیریت و امنیت وردپرس نویان، امنیت و پایداری وب سایت تضمین شده خواهد بود

مهاجرت و انتقال داده ها

در صورتی که تصمیم به مهاجرت به سرور جدید دارید، نگران نباشید، کارشناسان نویان داده های شما را در سریع ترین زمان ممکن به سرور جدید انتقال خواهند داد.

نصب اختصاصی وردپرس

در صورتی که به تازگی می خواهید وب سایت خود را راه اندازی کنید، کارشناسان نویان به صورت اختصاصی وردپرس سایت شما را نصب و پیکربندی اولیه می کنند.

محافظت از داده های شما

کارشناسان نویان با استفاده از افزونه های حرفه ای پشتیبان داده ها، با درخواست شما، می توانند از داده های وب سایت شما به صورت منظم و خارج از سرور میزبان شما پشتیبان گیری نمایند.

گواهینامه دیجیتال امنیتی

تمامی سرویس های شما با گواهینامه دیجیتال امنیتی (SSL) تجهیز خواهند شد که محیطی امن برای اتصال کاربران شما با سایتتان ایجاد می شود تا از نشت احتمالی اطلاعات جلوگیری شود.

نصب و پیکربندی دیوار آتش

کارشناسان شرکت بر روی تمامی وب سایت های وردپرس از دیوار آتش اختصاصی برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز، حملات سایبری و رصد لحظه ای درخواست ها استفاده می کنند.

بهینه سازی و افزایش سرعت

کارشناسان نویان پس از بررسی تنظیمات سرور میزبان، نسبت به تنظیم پی اچ پی و نصب افزونه بهینه سازی js و css و تصاویر سایت شما همراه با شبکه توزیع برای افزایش سرعت استفاده می کنند.

رفع مشکلات وردپرسی

کارشناسان نویان، عیوب نرم افزاری احتمالی وردپرس شما را پس از آنالیز رخدادها در سریع ترین زمان ممکن به صورت کامل برطرف و طی گزارش به شما اطلاع خواهند داد.

مشاوره اختصاصی تلفنی

در صورت نیاز به مشاوره و یا توضیحات در مورد خرید سرویس، مشکلات احتمالی شبکه ای یا سخت افزاری، کارشناسان نویان به صورت تماس تلفنی فوری در دسترس شما هستند.

پشتیبانی حرفه ای نویان

کارشناسان فنی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان، به صورت شبانه روزی آماده راهنمایی و حل مشکلات احتمالی شما هستند. اگر به کمک نیاز دارید، تردید نکنید، با ما تماس بگیرید.

بسته های مدیریت وردپرس

بسته های پیشنهادی مدیریت و امنیت وردپرس نویان، متناسب با درخواست های شما

بهینه سازی

  تومان 1,500,000   /یکبار
آنالیز و بررسی اولیه رایگان
تنظیم پی اچ پی بهینه شده
نصب و پیکربندی کش محتوا
بهینه سازی تصاویر وب سایت
بهینه سازی پایگاه داده ها
بهینه سازی جاوا اسکریپت ها
بهینه سازی استایل شیت ها
بهره گیری از شبکه توزیع محتوا

ایمن سازی

  تومان 1,125,000   /یکبار
آنالیز و بررسی اولیه رایگان
شناسایی و حذف عوامل مخرب
نصب و پیکربندی دیوار آتش
تغییر آدرس ورود به مدیریت
پیکربندی ورود دو مرحله ای
جلوگیری از حملات توزیع شده
نصب گواهینامه امنیتی دیجیتال
محافظت در برابر اسپم و بروت فروس

جامع وردپرس

  تومان 3,750,000   /ماهیانه
شامل پکیج بهینه سازی
شامل پکیچ ایمن سازی
مانیتورینگ اختصاصی
تخصیص نویسنده مجرب
تخصیص بسته میزبانی وردپرس
پشتیبانی گیری منظم از داده ها
بروز رسانی منظم افزونه ها و قالب
سئو اولیه و افزایش رنک

ویژگی های خاص نویان

با ویژگی های خدمات مدیریت و امنیت وردپرس نویان، سایت شما با امنیت، سرعت و پایداری بسیار بالا در دسترس است.

پیکربندی و افزایش ضریب ایمنی ورپرس

در بسته ایمن سازی وردپرس نویان، کارشناسان شرکت پس از آنالیز اولیه وب سایت شما اقدام به نصب افزونه های امنیتی نظیر دیوار آتش برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و همچنین نصب آنتی ویروس برای حذف و پاکسازی تروجان ها، کرم های اینترنتی و ویروس ها می کنند.
اقدامات پیشرفته نظیر ورود دو عاملی رمز، محافظت در برابر حملات بروت فورس، تغییر مسیر ورود به مدیریت، استفاده از شبکه توزیع محتوا برای جلوگیری از حملات محروم سازی از سرویس (DDoS)، ارسال گزارشات روزانه امنیتی، مسدود سازی روبات های خطرناک، محافظت در برابر حملات مخرب اسکریپتی (XSS)، تعیین سطح دسترسی فایل ها، جلوگیری از اسپم با متد کپچا، جلوگیری از سرقت تصاویر و مطالب سایت از جمله اقدامات امنیتی بسته ایمن سازی وردپرس نویان است.

بهینه سازی و افزایش سرعت بارگذاری وردپرس

کارشناسان بهینه سازی وردپرس نویان، پس از آنالیز اولیه وب سایت شما توسط سیستم های سرعت سنج نظیر GTmetrix و Google Insights عیوب کندی را شناسایی می کنند و پس از آن به وسیله ابزارها و افزونه های حرفه ای اقدام به بهینه سازی و افزایش سرعت وب سایت وردپرسی شما می کنند.
اقدامات پیشرفته نظیر بهینه سازی و فشرده سازی استایل شیت ها (CSS) و جاوا اسکریپت ها (JS)، بهینه سازی و فشرده سازی تصاویر با حفظ کیفیت و تبدیل آن به فرمت Webp، بهینه سازی حرفه ای پایگاه داده و حذف دیتاهای غیر قابل استفاده، تنظیم حرفه ای پی اچ پی سایت، نصب و پیکربندی سیستم کش حرفه ای نظیر Memocache یا Redis و بهره گیری از سرویس توزیع محتوا (CDN) از جمله اقدامات بهینه سازی و افزایش سرعت وردپرس نویان است.

پشتیبانی گیری دوره ای از داده ها

داده ها، سرمایه هر کسب و کار و شرکت های بزرگ و کوچک است. حفظ داده ها از مخاطرات اینترنتی الویت اول سرویس دهی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان می باشد.
در صورتی که از سرورهای میزبانی ابری نویان در حال استفاده هستید، ما از سیستم حرفه ای پشتیبانی گیری JetBackup بهره گیری کردیم و از تمامی دادهای شما به صورت منظم بر روی سرور دیگر پشتیبان تهیه می کنیم. اگر از سرورهای ما استفاده نمی کنید یا تمایل دارید به عنوان افزونگی یک نسخه پشتیبان دیگر داشته باشید، جای نگرانی وجود ندارد. کارشناسان نویان با نصب و پیکربندی افزونه حرفه ای بر روی وردپرس شما می توانند از دیتای شما به صورت منظم بر روی دیسک انتخابی یا ایمیل شما پشتیبان تهیه کنند.

دفع اختصاصی حملات تحت شبکه

از مرسوم ترین حملات در شبکه عمومی و خصوصی، حمله تکذیت کننده سرویس (DDos) می باشد که مهاجم به وسیله بات ها و زامبی های تحت شبکه خود با پهنای باند عظیم اقدام به ارسال تعداد درخواست های انبوه به سمت سرور شما خواهد نمود و در صورتی که راه حل های دفع آن را پیاده سازی نکرده باشید، سرویس شما از کار خواهد افتاد.
تیم امنیت نویان، با ارائه راه حل های امنیتی و پیکربندی حرفه ای شبکه و دیوار آتشین سرور شما، از این نوع حملات تا سطح عالی جلوگیری خواهد نمود. از جمله اقدامات پیشرفته بهره گیری از سرویس توزیع محتوا (CDN)، نصب، تنظیم و پیکربندی اختصاصی دیوار آتش نرم افزاری به همراه بهره گیری از سرویس پروکسی معکوس برای حفاظت از لایه 7 و شناسایی بات های حمله کننده با روش های مختلف قبل از رسیدن به سرور شما و جلوگیری قدرتمند از حملات DDos از جمله از اقدامات ایمنی وردپرس نویان است.

نصب، پیکربندی، مدیریت و بروز رسانی وردپرس

کارشناسان نویان در ابتدا وردپرس را به صورت اصولی و دستی برای شما به شکل صحیح و ایمن نصب خواهند نمود، سپس اگر وب سایت شما بر روی سرورهای میزبانی وب ابری نویان میزبانی شود، به افزونه حرفه ای مدیریتی اختصاصی وردپرسی که بر روی سرورهای ما وجود دارد متصل می شود.
این افزونه وظیفه ایمن سازی اصولی اولیه وردپرس، بروز رسانی خودکار هسته اصلی وردپرس، بروز رسانی خودکار قالب و افزونه های وردپرسی، بررسی عوامل ریسک و نفوذ و ارائه راهکارهای ایمن سازی خودکار، ارسال گزارش منظم پس از بروز رسانی یا یافتن باگ، پشتیبانی گیری سریع از پایگاه داده یا کپی کل وب سایت روی شاخه دیگر از جمله از ابزارهای این افزونه می باشد.

گواهینامه امنیتی دیجیتال رایگان

تمامی ارتباطات میان کاربران با سایت شما در حالت پیشفرض به صورت غیر امن و از پروتکل HTTP است. تمامی وب سایت های تحت میزبانی نویان دارای گواهینامه امنیتی دیجیتال رایگان و بر روی پروتکل HTTPS قرار می گیرند.
این گواهینامه های امنیتی دیجیتال توسط شرکت Let Encrypts برای دوره سه ماهه صادر می شود و خودکار توسط سرورهای ما تمدید می گردد. گواهینامه های امنیتی علاوه بر حفظ امنیت ارتباط باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل می شود.

سئو اولیه و افزایش رتبه وب سایت شما

کارشناسان نویان در بسته جامع وردپرس تلاش می کنند که رتبه جهانی وب سایت شما را بهبود ببخشند تا وب سایت شما بیشتر در موتورهای جستجو دیده شود و در نتیجه باعث افزایش بازدید و ترافیک وب سایت شما شود.
از جمله از اقدامات پیشرفته ما نصب و پیکربندی افزونه سئو، بهینه سازی و سئو سازی قالب و موارد اولیه وب سایت، ثبت وب سایت شما در موتورهای جستجوی محبوب، ایجاد فایل نقشه سایت، ایجاد فایل ربات برای بهبود خواندن محتوا و شاخه ها توسط ربات های بازدیدکننده از وب سایت شما، اتصال وب سایت شما به گوگل وبمستر و گوگل آنالیتیکس برای رصد ترافیک و کلمات کلیدی از جمله از اقدامات ما در بسته جامع وردپرس است.

تخصیص نویسنده حرفه ای وردپرس

شرکت در بسته جامع وردپرس امکان بهره گیری از نویسندگان حرفه ای وردپرس را برای شما فراهم نموده است. شما می توانید مطالب خود را در اختیار نویسنده قرار بدهید، نویسنده مطلب را مرتب و با اصول سئو و شاخه بندی مناسب در وب سایت بر اساس نیاز شما منتشر می کند.
نویسندگان نویان برای هر بسته جامع وردپرسی حداکثر تا سقف 10 مطلب در ماه آماده سازی و متشر می کنند و این محدودیت قابل افزایش نمی باشد اما می توانند به شما آموزش گذاشتن مطلب توسط خودتان را رایگان هدیه بدهند تا شما بتوانید به سهولت و اصولی اقدام به انتشار مطالب خود در وردپرس وب سایت یا فروشگاه خودتان کنید.

راه حل های امنیتی و شبکه حفاظتی

با راه حل های امنیتی و شبکه حفاظتی نویان وب سایت و سرورهای شما از ترافیک های مخرب در امان است

ddos Protect

سوالات متداول

سوالات متداول مدیریت و امنیت سرور

لایه های مدیریت و امین سازی نویان، همراه با جزئیات فنی در وب  سایت منتشر شده است، در صورتی که نوع درخواست شما در لایه های ذکر شده وجود ندارد، جای نگرانی نیست! کافیست با تیم پشتیبانی فنی شرکت ارتباط برقرار کنید تا شما را رایگان برای انتخاب لایه متناسب راهنمایی کنند.

خیر، امکان ارتقا لایه ها به یک دیگر میسر نیست. فقط در صورتی که بسته مورد را خرید نهایی کرده باشد و پس از بررسی مشخص گردد که لایه شما می بایست تغییر کند، هزینه ما به تفاوت آن را پرداخت خواهید نمود و نوع لایه پشتیبانی شما تغییر می یابد.

لایه ساعتی، برای مشکلات و درخواست هایی است که زمان زیادی برای حل آن نیاز ندارند. میزان زمان برای انجام درخواست شما توسط کارشناسان فنی ما قبل از خرید لایه توسط شما سنجیده خواهد شد و به مراتب به شما اطلاع رسانی می گردد. حداکثر زمان پشتیبانی در این لایه 120 دقیقه معادل با 2 ساعت است. در صورتی که درخواست شما بیشتر از 2 ساعت زمان ببرد، نیاز است شما بسته روزانه را خریداری کنید.

پس از تکمیل خرید هر لایه مدیریت و امن سازی سرور نویان، حتما منتظر تماس واحد پشتیبانی شرکت باشید. پس از هماهنگی های اولیه و شفاف سازی درخواست شما لایه خریداری شده بلافاصله فعال و به کارشناس اختصاصی ارجاع شده و نتیجه متقابلا از طریق تماس تلفنی و ایمیل به شما داده میشود.

خیر. سرور شما می تواند در محدوده خدمات نویان یا سرویس دهنده دیگر باشد اما در صورتی که سرویس شما در شرکت دیگری میزبانی شده باشدنیاز استفرم تعهد نامه دسترسی را امضا و به تیم فنی نویان ارائه نمایید.

لایه های مدیریت و ایمن سازی سرور نویان برای تمامی اشخاصی که دانش فنی کنترل و مدیریت سرور اختصاصی و یا سرور مجازی خود یا مدیرانی که زمان کافی برای رسیدگی به مدیریت سرویس های خود را ندارند مناسب است.

مدیریت و ایمن سازی سرور شما بسته به نوع کنترل پنل آن از یک تا سه روز کاری پس از دریافت مشخصات ورود به سرور با سیستم عامل خام انجام خواهد شد و نتیجه از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی میشود.

پس از مشخص شدن نوع درخواست شما اطلاعات ورودبه سرویس شما به صورت رمزنگاری شده از طریق تیکت به کارشناس ما میبایست ارسال گردد. پس از بررسی کارشناس و حل مشکل نیاز است مشخصات ورود توسط شما برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی تغییر یابد.