راهکارهای شبکه کامپیوتری

نویان ارائه دهنده خدمات شبکه های کامپیوتری شامل اکتیو و پسیو همراه با مشاوره و بازدید از محل قبل از طراحی و پیاده سازی شبکه شرکت و سازمان شما با کادر متخصص در خدمت شماست.

کارشناسان نویان، پس از مشاوره تخصصی کاملا رایگان متناسب کسب و کار شما، اقدام به بازدید میدانی از محل کسب و کار با هماهنگ شما خواهند کرد و پس از عقد قرارداد نقشه شبکه و برآورد تجهیزات مورد نیاز به شما اعلام و در نهایت در سریع ترین زمان ممکن پیاده سازی و اجرا در حضور شما انجام خواهد شد.

راهکارهای شبکه کامپیوتری

مجموعه راهکارهای شبکه کامپیوتری نویان

خدمات پسیو شبکه

خدمات پسیو شبکه، یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب و راه اندازی شبکه می‌باشد که به خدمات مرتبط با زیرساخت شبکه اطلاق می‌گردد. پسیو (Passive) در لغت به معنی غیرفعال می‌باشد. تجهیزات پسیو شبکه و خدمات پسیو شبکه‌های کامپیوتری هیچ‌گونه فعالیتی بر روی سیگنال و یا دیتای در حال گذر در شبکه انجام نمی‌دهند. در نتیجه خدمات پسیو شبکه در واقع فقط به خدمات نصب و پیاده سازی زیرساخت شبکه، نصب و راه‌اندازی تجهیزات شبکه و سرور، خدمات کابل کشی شبکه و ترانکینگ بصورت ساخت یافته، نصب و راه اندازی تلفن سانترال، برق و UPS گفته می‌شود و وارد مرحله پیکربندی نمی‌گردد.

خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه، بخش اساسی برای تنظیمات کارکرد نرم افزاری شبکه می‌باشد. اکتیو (Active) در لغت به معنای فعال می‌باشد. به بیان دیگر خدمات اکتیو شبکه، در واقع همان فعالیت‌های نرم‌افزاری شبکه و پیکربندی امن تجهیزات شبکه می‌باشد. تجهیزات اکتیو شبکه نیز به مجموعه تجهیزاتی گفته می‌شود که توانایی اعمال یک فرآیند مشخص بر روی سیگنال‌ها و دیتای عبوری از شبکه را دارند. اتصال کامپیوترها به صورت استار یا کلاینت از خدمات این بخش است. شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان راهکارهای شبکه ای و خدمات حرفه ای خود را در حوزه خدمات اکتیو شبکه مطابق با نیاز شرکت‌ها و سازمان ها ارائه می دهد.

خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار یا به عبارتی نگهداری شبکه های کامپیوتری، مهمترین فعالیت شرکت نویان در زمینه خدمات شبکه‌ می‌باشد. پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتری در حال حاضر اصلی ترین نیاز شرکت‌ها، مؤسسات، کارخانجات، سازمان‌ها و … در حوزه انفورماتیک است. رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که تمامی محیط های تجاری، اداری، صنعتی، آموزشی نیاز مبرم و جدی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن احساس کنند. کارشناسان خبره نویان آماده خدمات پشتیبانی از شبکه شما هستند.

خدمات مشاوره شبکه

یکی از مهمترین فعالیت‌ شرکت نویان، عرضه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی و فنی به شرکت‌ها و مؤسسات می‌باشد. به دلیل پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین تأثیر مستقیم و عمیق این بخش از فناوری بر بالا بردن بهره‌وری، تسهیل سازی امور، افزایش درآمد و رسیدن به سود بیشتر در تمامی کسب و کارها، موجب شده است که این فناوری و حوزه‌های مرتبط با آن به سرعت در تمامی بخش‌های شرکت‌ها و مؤسسات کوچک و بزرگ نفوذ کند. از این رو صاحبان کسب کار برای دریافت اینگونه خدمات و رفع سردرگمی نیازمند مشاوره دقیق برای استفاده از خدمات آی تی خواهند بود.

فرایند راهکارهای سازمانی

فرایند پذیرش خدمات راهکارهای سازمانی نویان

مرحله اول

درخواست مشاوره

ارسال درخواست مشاوره از طریق فرم
تعیین زمان مشاوره توسط کارشناسان
تماس کارشناسان برای مشاوره
آنالیز درخواست و ارجاع به کارشناس

مرحله دوم

بررسی نیازمندی ها

بررسی نیازمندی های سازمان شما
تجزیه، تحلیل و ارزیابی نیازها
برآورد زمان و تجهیزات مورد نیاز
برآورد هزینه های اجرای پروژه

مرحله سوم

اجرای پروژه

خرید تجهیزات مورد نیاز سازمان
ارسال کارشناسان برای اجرای پروژه
اجرای راهکار سازمانی ارائه شده
ارائه گزارش و مستندات به سازمان

خدمات محبوب شبکه

برخی از خدمات محبوب شبکه های کامپیوتری نویان

خدمات راه اندازی شبکه کامپیوتری

خدمات راه‌اندازی شبکه یا به عبارتی طراحی، نصب و پیاده‌ سازی شبکه از بخش‌های اصلی خدمات شبکه‌های کامپیوتری می‌باشد. در واقع این بخش، با هدف ایجاد یک ارتباط یکپارچه و بدون وقفه بر روی قسمت‌های مختلفی هم‌چون دیتا، صدا، تصویر، وایرلس، فیبرنوری، امنیت، برنامه‌های کاربردی و … ارائه می‌گردد. سازمان ها، شرکت ها و کافی نت ها اغلب نیازمند خدمات شبکه کامپیوتری برای مدیریت و یکپارچه کردن کارها و سرعت بخشیدن به آن هستند. کارشناسان نویان آماده مشاوره و پیاده سازی شبکه کامپیوتری مورد نیاز شماست.

خدمات راه اندازی رایانش ابری

رایانش ابری به معنی توسعه و به کارگیری فناوری رایانش بر مبنای اینترنت است. رایانش ابری مدلی است جهت فراهم کردن دسترسی آسان بر اساس تقاضای کاربر از طریق شبکه به مجموع های از منابع رایانشی قابل تغییر و پیکربندی مانند شبکه ها، سرورها، فضای ذخیره سازی، برنامه های کاربردی و سرویس ها تعریف می نماید که این دسترسی بتواند با کمترین نیاز به مدیریت منابع و یا نیاز به دخالت مستقیم فراهم کننده سرویس به سرعت فراهم شده یا آزاد گردد. این بستر توسط کارشناسان نویان توسط برنامه اپن استک پیاده سازی می شود.

خدمات مجازی سازی

تکنولوژی مجازی سازی یا Virtualization به دنیای شبکه های کامپیوتری ، باعث شد که شما به راحتی یک سرور فیزیکی شبکه را به چندین سرور مجازی در سازمان خود تبدیل کنید و از تمام پتانسیل سرور سازمان خود استفاده بهینه نمائید. لذا بسیاری از شرکت هایی که قصد خرید و راه اندازی چند سرور دارند، با خرید تنها یک سرور و بهره‏ مندی از فناوری مجازی سازی شبکه، میتوانند انواع مختلف سرورهای مجازی با وظایف گوناگون در شبکه پیاده سازی کنند و علاوه بر بالا بردن عملکرد و راندمان شبکه، هزینه های سازمانی خود را کاهش دهند. نویان با سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات مجازی سازی سرور و شبکه های کامپیوتری، آماده ارائه مشاوره و پیاده سازی مجازی سازی در شرکت شماست.

خدمات حفاظتی و امنیتی شبکه

خدمات شبکه و امنیت شبکه به شرکت ها و سازمان ها کمک می کند تا از اطلاعات خود محافظت کنند. داده های هر سازمان و شرکت سرمایه اصلی آن است و حفاظت و امنیت برای جلوگیری از مخاطرات شبکه یک امر بسیار ضروری و حیاتی است. سرویس های امنیت شبکه شامل فرآیند های نرم افزاری و سخت افزاری برای محافظ از زیرساخت شبکه، بسترهای انتقال و اطلاعات مبادله شده است. کارشناسان امنیت شبکه نویان، امنیت شبکه سازمان شما را که مجموعه قوانین و پروتکل هایی است که برای محافظت از داده ها در سطح نرم افزاری و سخت افزاری به کار گرفته می شود را با استاندارد های جهانی تنظیم و تست نفوذ خواهند کرد تا در مقابل نفوذ و از دست دادن اطلاعات پایدار باشد.

پروژه های انجام شده

برخی از شرکت ها و سازمان هایی که از خدمات شبکه نویان استفاده می کنند

درخواست مشاوره

لطفا فرم زیر را برای ارسال درخواست مشاوره به کارشناسان نویان با دقت تکمیل نمایید.

1اطلاعات فردی
2آدرس محل
3تنظیم درخواست و تایید نهایی