درباره شرکت

شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان پیشرو در خدمات دیتاسنتری، خدمات ارتباطی، ثبت دامین و راه کارهای سازمانی در ایران می باشد. با برخی از فعالیت ها و کادر مجرب ما آشنا شوید.

نویان در یک نگاه

در شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان چه می گذرد؟

فراهم کردن بستر مناسب

تمام تلاش ما این است که بستری فراهم کنیم که تمامی مشتریان بتوانند ضمن انتخاب سرویس دلخواه خود از سرعت و کیفیت خدمات ما راضی باشند بنا بر این همیشه به انتخاب بهترین ها برای شما می اندیشیم.

جو دوستانه در کل شرکت

تمامی پرسنل شرکت و مشتریان، قبل از شروع یک تجارت قوی و استوار یک دوست و همیار هم هستند و در مشکلات هیچگاه یکدیگر را تنها نمی گذارند. ما در کنار یکدیگر می کوشیم تا یک تجارت موفق را تجربه کنیم.

علاقمندی بسیار زیاد به فناوری

تمامی پرسنل شرکت نویان، با فناوری اطلاعات زندگی می کنند و به این حوزه علاقمند هستند و تمام زمان خود را برای پیشرفت این مجموعه و ارائه بهترین خدمات و راه حل ها به شما مشتریان عزیز می گذارند.

نویان در یک نگاه

معرفی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان

شرکت فناوری داده گستر نویان با شماره ثبت 52601 و شماره ملی 14009127817 در سال 1399 آغاز به کار کرد. نویان یک ارائه دهنده میزبانی وب حرفه ای و اپراتور مرکز داده با افراد با تجربه است. این شرکت سعی دارد محصولات و خدمات میزبانی با کارایی بالا و همچنین زیرساخت های لازم برای عملکرد کارآمد وب سایت ها را به مشتریان خصوصی و تجاری ارائه دهد. ما با استفاده از فناوری پایدار ، قیمت گذاری مناسب و  پشتیبانی خدمات قوی خود امیدواریم بتوانیم موقعیت خود را بطور مداوم در بازار آنلاین در سطح ملی و بین المللی تقویت کنیم.

این شرکت ارائه دهنده خدمات از چندین مرکز داده شناخته شده و با کیفیت در ایران و اروپا است. ما سرورهای شما را حفظ خواهیم کرد و از در دسترس بودن ، کارایی و اتصال بسیار بالا آن اطمینان خواهیم داد تا بتوانید در ساختن مشاغل خود متمرکز شوید.

کارایی:
نویان همواره در تلاش خواهد بود تا نسبت قیمت به عملکرد محصولات خود را بهبود بخشد. ما با همکاری با سازندگان سخت افزار و نرم افزارهای شناخته شده ، این اطمینان  را حاصل می کنیم که محصولات ما دارای بالاترین سطح کیفی هستند. مشتریان می توانند 24 ساعته و 7 روز هفته با تکنسین های ما ارتباط برقرار کرده و به پاسخ سوالات خود برسند.

بخش های تجاری
شرکت نویان ارائه دهنده  خدمات دیتاسنتری نظیر میزبانی وب ابری، سرور های اختصاصی و مجازی ، گواهینامه های امنیتی  و در حوزه خدمات ارتباطی ارائه دهنده تلفن ثابت و اینترنت پر سرعت خواهد بود. این شرکت همچنین ارائه کننده معتبر خدمات ثبت/تمدید دامین از مرکز ثبت دامین ملی و مرکز معتبر اروپایی می باشد.

امنیت
تأمین بالاترین سطح امنیت اولویت اصلی است. برای دستیابی به این هدف ، ما بهترین شیوه ها را در تمام سطوح که استفاده از خدمات دیتاسنترهای معتبر با زیرساخت های شناسایی و محافظت در برابر ضد جهانی DDoS پشتیبانی می شود ، استفاده می کنیم. ما به طور مداوم راه حل هایی را برای اطمینان از در دسترس بودن ، یکپارچگی و محرمانه بودن و ایمن بودن اطلاعات مشتری ارزیابی می کنیم.

 

ما در حال رشد هستیم اگر آماده کار برای یک رهبر نوآور در میزبانی ابری هستید ، به  نویان مراجعه کنید. هدف برتر ، تیم برتر، به ما بپیوندید!