گواهینامه امنیتی دیجیتال

استفاده از گواهینامه های امنیتی دیجیتال برای رمزنگاری و حفظ امنیت ارتباطاتی میان وب سایت شما و کاربران بسیار ضروری است. نویان می تواند در کمترین زمان ممکن وب سایت شما را از پروتکل ناامن HTTP به پورتکل امن HTTPS با گواهینامه های معتبر بروز رسانی کند.
گواهینامه های امنیتی دیجیتال نویان، از مراکز امنیتی معتبر نظیر شرکت کومودو آمریکا و سرتوم لهستان با بیمه نامه، ضمانت نامه همراه با قوی ترین رمزنگاری های روز دنیا ارائه می گردد.
با استفاده از گواهینامه های امنیتی دیجیتال نویان، رتبه وب سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجوی اینترنتی بهبود یافته و بازدیدکنندگان به وب سایت شما اعتماد بیشتری خواهند کرد که نتیجه آن دیده شدن بیشتر سایت شما در اینترنت و فروش بیشتر محصولات شما خواهد بود.

SSL CERTIFICATION

گواهینامه امنیتی دیجیتال

افزایش امنیت و رتبه وب سایت شما با گواهینامه های امنیتی دیجیتال نویان

امنیت از طریق رمز نگاری:
SSL به شما امکان می دهد تا تمام ارتباطات بین وب سایت و بازدیدکنندگان خود را رمزگذاری کنید. با استفاده از گواهینامه های امنیتی نویان، شما دیگر از پروتکل سنتی HTTP استفاده نمی کنید و از پروتکل امن HTTPS با S که مخفف امنیت است استفاده می کنید!
در نتیجه، هکرها هیچ فرصتی برای رهگیری داده های حساس مانند ورود به سیستم یا جزئیات پرداخت ندارند. به همین دلیل تمامی ارتباطات مشتریان و بازدیدکنندگان وب سایت شما به صورت کاملا رمزنگاری شده و امن انجام می شود.

SSL
SSL Domain

افزایش اعتماد بازدیدکنندگان:
امروزه، مرورگرها وب سایتهایی را که از گواهینامه های SSL استفاده نمی کنند به عنوان "ایمن" علامت گذاری می کنند. علامت ایمن بودن وب سایت با نشان قفل امنیتی بالای وب سایت و آدرس دهی پروتکل HTTPS انجام می پذیرد و در صورت ایمن نبودن، اعتماد بازدیدکنندگان به سایت شما کم خواهد بود. گواهی SSL با افزودن اطلاعات اضافی به نوار آدرس، به بازسازی این اعتماد کمک می کند. شما می توانید به عنوان مثال با کلیک بر روی قفل، می توانید جزئیات شرکت مذکور را در یک نوار سبز دریافت کنید.
در نتیجه، با داشتن گواهینامه دیجیتال امنیتی، بازدیدکنندگان به وب سایت شما اعتماد می کنند و به احتمال زیاد از خدمات شما استفاده خواهند نمود.

گواهینامه های امنیتی دیجیتال

صدور گواهینامه های امنیتی دیجیتال معتبر همراه با نشان امنیت، بیمه و ضمانت نامه

گواهینامه
نوع
آدرس بار سبز
مدارک
دوره
مرکز
موقعیت
قیمت
سفارش
گواهی استاندارد سرتوم
DV
یکسال
Certum
Poland Flag
750,000 تومان
سفارش
گواهی سازمانی سرتوم
OV
یکسال
Certum
Poland Flag
1,500,000 تومان
سفارش
گواهی پیشرفته سرتوم
EV
یکسال
Certum
Poland Flag
7,500,000 تومان
سفارش
گواهینامه رایگان
DV
سه ماهه
Let's Encrypt
USA Flag
رایگان
سفارش

ویژگی های خاص گواهینامه های امنیتی دیجیتال

نکات مهم گواهینامه های امنیتی دیجیتال

انواع گواهینامه های امنیتی

معرفی انواع گواهینامه های امنیتی دیجیتال ارائه شده توسط نویان

گواهینامه اعتبارسنجی دامنه (DV)

گواهینامه اعتبارسنجی دامنه یا به اصطلاح Domain Validated و با مخفف (DV) معرفی می شوند. این نوع گواهینامه های امنیتی نیاز به تایید با مدارک رسمی ندارد و تمامی وبگاه ها برای افزایش امنیت وب سایت خود میتوانند از این نوع گواهینامه استفاده نمایند. این نوع گواهینامه تایید کننده مالکیت دامین می باشد.
این نوع گواهینامه برای وب سایت های شخصی، بلاگرها پیشنهاد می شود اما به صورت کلی بر روی تمامی وب سایت های بر روی اینترنت قابل نصب است.فعالسازی این گواهینامه ها در کمترین زمان ممکن میسر است.

DV SSL
OV-SSL

گواهینامه اعتبارسنجی سازمانی (OV)

گواهی اعتبارسنجی سازمانی یا به اصطلاح Organization Validated و با مخفف (OV) معرفی می شوند. این نوع گواهینامه های امنیتی نیاز به ارسال مدارک شرکتی برای تایید نام شرکت و سازمان درون گواهینامه دارد. در این گواهینامه ها علاوه بر امنیت وب سایت نام شرکت و سازمان شما نیز در گواهینامه درج و تایید می گردد که باعث افزایش اعتبار سایت شما می شود.
این نوع از گواهینامه ها برای وب سایت های شرکتی و سازمانی پیشنهاد می گردد و فعالسازی آن تا 14 روز کاری زمان خواهد برد.

گواهینامه اعتبارسنجی گسترده (EV)

گواهی اعتبارسنجی گسترده با به اصطلاح Extended Validation و با مخفف (EV) معرفی می شوند. این نوع گواهینامه های امنیتی نیز نیاز به ارسال مدارک شرکتی و سازمانی دارند و در نهایت علاوه بر تایید مالکیت دامین، نام تجاری کسب کار شما را در گواهینامه ثبت و در مروگرها در قسمت نوار آدرس به صورت سبز رنگ نمایش می دهد.
این نوع گواهینامه برای وب سایت های تجاری، شرکت ها و سازمان ها پیشنهاد می شود و فعالسازی آن تا 14 روز کاری زمان خواهد برد.

EV SSL

گواهینامه امنیتی رایگان

گواهینامه امنیتی رایگان توسط شرکت Lets Encrypt در سطح تایید مالکیت دامین (DV) ارائه می شود. این نوع گواهینامه بدون محدودیت بر روی دامین ها و زیر دامین ها سایت شما به صورت دوره 90 روزه با قابلیت تمدید نامحدود ارائه می شود.
تفاوت گواهینامه امنیتی لتس انکریپت با سایر گواهینامه ها، محدودیت ایجاد تعداد گواهینامه در یک سرور و نداشتن بیمه نامه است اما نوع رمزنگاری و امنیت آن همانند سایر گواهینامه های می باشد.
این نوع گواهینامه بر روی تمامی سرویس های میزبانی ابری نویان با یک کلیک قابلیت فعالسازی دارند و به صورت خودکار نیز پس از پایان دوره 90 روز تمدید خواهند شد.

Let's Encrypt

سوالات متداول

سوالات متداول گواهینامه های امنیتی دیجیتال

گواهینامه های امنیتی دیجیتال از نوع DV حداکثر یک روز کاری و گواهینامه های امنیتی دیجیتال نوع OV و یا EV پس از ارسال مدارک تا 14 روز کاری زمان برای فعالسازی، نصب و تنظیم نیاز دارد.

بلی، با خرید هر گواهینامه نماد امنیتی مخصوص سایت شما تحویل می گردد که می توانید در فوتر سایت شما نصب نمایید.

تمامی گواهینامه های امنیتی موجود بر روی سایت نویان با تخفیف ویژه به مشترکین ارائه می شود. با خرید دوره بیشتر از 1 سال امکان ارائه تخفیف بیشتر میسر است. در صورت تمایل میتوانید با بخش فروش تماس حاصل نمایید.

پس از خرید گواهینامه امنیتی از نویان، در مراحل سفارش از شما کد تولید شده CSR و مشخصات ایمیل admin پرسیده میشود. با در اختیار قرار دادن این موارد ما گواهینامه شما را در مرکز ایجاد میکنیم و به شما یک CERT یا گواهینامه خواهیم داد. ترکیب دو مورد بالا همراه با کلید خصوصی نصب اولیه را فراهم می سازد.

بلی، در صورتی که خدمات دیتاسنتری نویان استفاده می نمایید، کارشناسان نویان به صورت کاملا رایگان نصب، راه اندازی و فعالسازی گواهینامه را برای شما انجام خواهند داد. در صورتی که از خدمات دیتاسنتری نویان استفاده نمی کنید، با پرداخت هزینه 20 هزار تومان نصب و راه اندازی توسط کارشناسان نویان قابل انجام خواهد بود.

بلی، امکان انتقال یا نصب مجدد گواهینامه امنیتی (Reissue) به تعداد نامحدود و رایگان میسر است. لازم به ذکر است در صورتی که نصب و راه اندازی به عهده کارشناسان نویان باشد، هزینه آن 20 هزار تومان بابت هر بار نصب و راه اندازی می باشد.

برای دامنه های ملی (با پسوند دات آی آر) حتما می بایست از گواهینامه شرکت امنیتی سرتوم خریداری نمایید لازم به ذکر است سایر گواهینامه ها به علت تحریم امکان فعالسازی ندارند.

بلی امکان عودت گواهینامه در صورت عدم رضایت تا 7 روز اول وجود دارد. لازم به ذکر است هزینه نصب و راه اندازی گواهینامه امنیتی که توسط کارشناسان نویان انجام شده است قابل عودت نمی باشد.

در صورت استفاده از خدمات نصب گواهینامه های امنیتی توسط کارشناسان نویان می بایست سرور شما یکی از شرایط زیر را دارا باشد:
1. بر روی سرور میزبان شما کنتزل پنل cPanel،Direct Admin، Plesk نصب باشد.
نکته: در صورتی که بر روی سرور شما کنترل پنلی غیر از کنترل پنل های مذکور می باشد باید قبل استفاده از خدمات نصب با واحد پشتیبانی هماهنگ کنید.
2. در صورت استفاده از ویندوز سرور از IIS 7.5 به بالا استفاده شود.