شرکای تجاری نویان

امروز در دنیای نوین فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک، برای افزایش اعتماد و رشد سریع با حوزه های تخصصی خاص، نیاز شرکای بزرگ و قوی تجاری احساس می شود. همکاری نویان با غول های فناوری اطلاعات ایرانی نظیر مرکز ثبت دامین ایرنیک، مرکز داده آسیاتک و خارجی نظیر مرکز ثبت دامین جوکر آلمان، مرکز داده هتزنر آلمان، مرکز داده ورلداستریم و اسپکترا آیپی هلند، مرکز گواهینامه امنیتی سرتوم لهستان، کنترل پنل سی پنل، وب سرور لایت اسپید و سیستم عامل قدرتمند کلودلینوکس آمریکا از افتخارات ماست.

شما لیاقت دریافت بهترین خدمات را دارید و اعتقاد راسخ داریم که در کنار هم قوی تریم و می توانیم خدمات بهتر و جامع تری به شما مشتریان گرامی ارائه کنیم.

شرکای تجاری

شرکای تجاری شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان در سراسر دنیا

سیستم همکاری در فروش

امروزه کسب درآمد از اینترنت به یکی از مشاغل پولساز و متداول تبدیل شده که افراد زیادی از آن بهره می برند. رشد کسب و کارهای مجازی در سرتاسر جهان توانسته فضای خوبی را برای بازاریابی و مشارکت در فروش به وجود آورد. شما می توانید با برطرف کردن نیاز دیگران و معرفی خدمات منحصر به فرد علاوه بر کسب درآمد، سود فوق العاده ای برای خود داشته باشید و منفعت فرد خریدار را نیز تامین کنید. بازاریابی به عنوان یک علم در طول قرن ها با رشد و پیشرفت تجارت تکامل یافته و امروزه مفاهیم جدیدی به خود گرفته است. کسب درآمد از طریق سیستم مشارکت در فروش یا همان بازاریابی به یکی از روش های مطمئن تجارت در تمامی زمینه ها مبدل گشته که اتفاقا سود بسیار بالایی را به همراه دارد. به زبان ساده بازاریابی به مجموعه فرآیندها و استراتژی های نوینی گفته می شود که از آنها برای مشتاق کردن مخاطبین به محصولات یا خدمات استفاده می شود. هم اکنون افراد زیادی در سراسر دنیا به این کار مشغولند و حتی توانسته اند در لیست ثروتمندترین افراد دنیا قرار گیرند.

برخی از شرکای تجاری نویان

مرکز ثبت دامین جوکر آلمان

شرکت CSL که با نام تجاری joker شناخته می شود، نویان به عنوان نماینده این شرکت برای ثبت و تمدید دامین های بین المللی در ایران فعالیت دارد.

مرکز داده ورلداستریم هلند

شرکت WorldStream B.V که با نام تجاری WorldStream شناخته می شود، نویان به عنوان نماینده این مرکز داده در ایران فعالیت دارد.

مرکز داده هتزنر آلمان

شرکت Hetzner Online GmbH که با نام تجاری Hetzner شناخته می شود، نویان به عنوان نماینده این مرکز داده در ایران فعالیت دارد.

سایر شرکا

ما تجارت خود را همچنان بزرگتر خواهیم نمود