میزبانی ابری پست الکترونیک

امروزه استفاده از پست الکترونیک اختصاصی (ایمیل تحت مالکیت دامین) به اشخاص و سازمان ها برای یک ارتباطی سریع تر و رسمی با مشتریان یا همکاران خود بسیار حائز اهمیت است.
میزبانی ابری پست الکترونیک نویان به اشخاص حقیقی و یا حقوقی که دارای یک دامین معتبر باشند، بر روی سرورهای قدرتمند ابری و بومی در داخل کشور خدمات ارسال و دریافت ایمیل بر بستر اینترنت، با کیفیت، پایداری، سرعت و امنیت بسیار بالا را ارائه می نماید.
سرورهای ابری پست الکترونیکی نویان دارای دیواره آتشین نرم افزاری و سخت افزاری، ضد ویروس، ضد هرزنامه (اسپم)، پشتیبانی از داده ها و امکان اتصال از طریق وب، گوشی تلفن همراه و یا نرم افزارهای کاربری به صورت اختصاصی برای ارسال و دریافت اسناد شما به صورت کاملا امن و سریع می باشد.

Mail

ویژگی های میزبانی وب ابری پست الکترونیک

با استفاده از هاست ابری پست الکترونیک نویان، ارسال و دریافت ایمیل و اسناد خود را به صورت امن و سریع تجربه کنید!

مدیریت مخاطب و ایمیل گروهی

ایجاد لیست مخاطب به همراه آدرس های پست الکترونیک آنها و ارتباط سریع بر حسب نام یا ارسال گروهی برای هر صندوق الکترونیک امکان پذیر و در کنترل پنل قابل مدیریت است.

بهره گیری از سرورهای قدرتمند

سرور میزبانی ابری پست الکترونیک نویان، از پردازنده های نسل جدید Intel به همراه حافظه های پر سرعت DDR4 و ذخیره سازهای NVMe برای سرعت و امنیت بیشتر استفاده می نماید.

کنترل پنل مدیریت پست الکترونیک

سرور میزبانی ابری پست الکترونیک نویان دارای کنترل پنل cPanel و مجهز به دو نرم افزار مدیریت ایمیل Horde و Roundcube با محیطی کاربر پسند و امکان شخصی سازی می باشد.

گواهینامه دیجیتال امنیتی رایگان

تمامی هاست های ابری پست الکترونیک نویان دارای گواهینامه دیجیتال امنیتی (SSL) رایگان می باشد که محیطی امن برای ارسال و دریافت ایمیل و اسناد خود ایجاد می کند.

ارائه آیپی آدرس اختصاصی

در سرویس میزبانی ابری پست الکترونیک نویان، امکان ارائه آیپی آدرس اختصاصی میسر است که این مورد باعث افزایش امنیت و تسریع در ارسال و دریافت ایمیل شما خواهد شد.

سیستم پشرفته ضد هرزنامه

در بسته های میزبانی ابری پست الکترونیکی نویان، امکان فیلتر پیشرفته نامه های تبلیغاتی، هرزنامه ها به صورت خودکار یا دستی به درخواست شما انجام می پذیرد.

سیستم حرفه ای ضد ویروس

سرورهای میزبانی ابری پست الکترونیک نویان، دارای نرم افزار ضد ویروس حرفه ای ابری برخط برای قرنطینه و حذف اسناد و فایل های مشکوک و آلوده به کرم ها و ویروس ها می باشد.

اتصال چندگانه به صندوق پستی

در سرویس های میزبانی وب ابری پست الکترونیک نویان، می توانید در هر نقطه زمانی و مکانی، تنها با اتصال به اینترنت به نامه های خود از طریق وب، موبایل و یا لپ تاپ دسترسی داشته باشید.

امکان ارجاع پست الکترونیک

در سرویس های میزبانی وب ابری پست الکترونیکی نویان، امکان ارجاع و یا کپی ایمیل ها به یک یا چند آدرس دیگر به صورت همزمان از طریق کنترل پنل میسر است.

بسته های میزبانی ابری پست الکترونیک

بسته های پیشنهادی میزبانی وب ابری پست الکترونیک نویان

هُومِر

  تومان 112,500   /ماهیانه
3 گیگابایت فضای دیسک
1 ترابایت ترافیک ماهیانه
10 صندوق پستی الکترونیکی
1000 پردازش ارسال ایمیل روزانه
میزبانی و پشتیبانی از 2 دامین
سیستم ضد ویروس و هرزنامه
گواهینامه دیجیتال امنیتی رایگان
فعالسازی احراز هویت دو مرحله ای
ایجاد نامحدود لیست ایمیل

هُدهُد

  تومان 150,000   /ماهیانه
5 گیگابایت فضای دیسک
2 ترابایت ترافیک ماهیانه
30 صندوق پستی الکترونیکی
1500 پردازش ارسال ایمیل روزانه
میزبانی و پشتیبانی از 3 دامین
سیستم ضد ویروس و هرزنامه
گواهینامه دیجیتال امنیتی رایگان
فعالسازی احراز هویت دو مرحله ای
ایجاد نامحدود لیست ایمیل

تیپلِر

  تومان 262,500   /ماهیانه
10 گیگابایت فضای دیسک
3 ترابایت ترافیک ماهیانه
100 صندوق پستی الکترونیکی
2000 پردازش ارسال ایمیل روزانه
میزبانی و پشتیبانی از 5 دامین
سیستم ضد ویروس و هرزنامه
گواهینامه دیجیتال امنیتی رایگان
فعالسازی احراز هویت دو مرحله ای
ایجاد نامحدود لیست ایمیل

ویژگی های خاص نویان

با ویژگی های سرویس میزبانی وب اشتراکی ابری نویان، وب سایت شما با امنیت، سرعت و با پایداری بسیار بالا در دسترس است.

فیلتر هرزنامه ها و حذف ویروس ها

سرورهای میزبانی ابری پست الکترونیک شرکت نویان دارای آنتی ویروس، سیستم شناسایی شلرهای خطرناک و فایل های مخرب، دیوار آتشین نرم افزاری و دیوار آتشین سخت افزاری شرکت سیسکو می باشد که باعث افزایش ضریب امنیتی در ارسال و دریافت نامه های شما می شود.
تمامی ایمیلی هایی که شما ارسال یا دریافت می کنید، در ابتدا به وسیله ابزارها و برنامه های امنیتی بر روی سرورهای ما که دیتابیس آن به صورت لحظه ای (RealTime) بروز می شود بررسی و کنترل می شود و در صورت مشاهده هر گونه آلودگی یا ایمیل های آزار دهنده تبلیغاتی فورا قرنطینه می گردد.

مانیتورینگ دائمی سرورها

سرورهای میزبانی شرکت نویان توسط کارشناسان شرکت به صورت لحظه ای مورد بررسی و مانیتور قرار میگیرد و این عمل باعث بروز ماندن و پایداری بیشتر سرویس ها می گردد.
تمامی سرورهای شرکت در توسط سیستم های هوشمند مانیتورینگ به صورت دقیقه ای مورد بررسی آپتایم قرار می گرفته و در صورت بروز مشکل بلافاصله کارشناسان شرکت برای رفع مشکلات اقدام خواهند نمود.

پشتیبانی گیری روزانه از داده ها

داده ها، سرمایه هر کسب و کار و شرکت های بزرگ و کوچک است. حفظ داده ها از مخاطرات اینترنتی اولویت اول سرویس دهی شرکت فناوری اطلاعات داده گستر نویان می باشد.
ما از همه داده های وب سایت های تحت میزبانی شرکت نویان به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه بر روی سرورهای داخلی و خارجی پشتیبان تهیه می کنیم تا در صورت بروز هر گونه مشکل امکان برگشت وب سایت به قبل با کمترین و خسارت امکان پذیر باشد.

امنیت ارسال و دریافت ایمیل ها

پیام ها و محتوای ایمیل، اسناد مهم یک سازمان محسوب می شود. حفظ محرمانگی و امنیت آن از هر لحاظ برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد لذا تمامی ایمیل ها توسط الگوها و ابزارهای امنیتی ما تا زمان تحویل کنترل می گردد.
ایمیل های ارسالی و دریافتی شما توسط گواهینامه امنیتی دیجیتال رمزنگاری ، توسط برنامه ضد ویروس و ضد هرزنامه روی سرور به صورت خودکار کنترل می گردد تا شما بتوانید به سادگی و با امنیت بالا با همکاران و دوستان خود مکاتبه دیجیتال حرفه ای را تجربه کنید.

کنترل پنل محبوب سی پنل

سرورهای میزبانی ابری پست الکترونیک نویان دارای کنترل پنل محبوب سی پنل است. ظاهر کاربر پسند و جذاب، امنیت بالا و همراه با امکانات کامل برای مدیریت پست الکترونیک شما از ویژگی های این کنترل پنل است.
در کنترل پنل سی پنل، شما قادر به مشاهده و مدیریت فضای دیسک و ترافیک مصرفی، تعداد درخواست ها پردازشی، تعریف آدرس ایمیل، انتقال ایمیل، تعریف فیلتر برای جلوگیری از اسپم، تولید و ایجاد فایل پشتیبان کامل از ایمیل ها، مدیریت دامین، پاسخ دهنده خودکار پس از دریافت ایمیل، ویروس یابی پست الکترونیک و بسیاری از ابزارهای قدرتمند دیگر تنها با چند کلیک ساده در اختیار شماست.

گواهینامه امنیتی دیجیتال رایگان

تمامی پیام ها و اسناد شما در گواهینامه امنیتی دیجیتال سرورهای میزبانی ابری پست الکترونیک نویان، رمز نگاری میشود و اصالت و محرمانگی پیام ها و ایمیل های شما کاملا حفظ خواهد شد.
این گواهینامه های امنیتی دیجیتال توسط شرکت Let Encrypts برای دوره سه ماهه صادر می شود و خودکار توسط سرورهای ما تمدید می گردد. گواهینامه های امنیتی علاوه بر حفظ امنیت ارتباط باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل می شود.

مشخصات فنی سرور میزبانی ابری پست الکترونیک نویان

جزئیات فنی و مشخصات نرم افزاری سرور میزبانی ابری پست الکترونیک نویان

سوالات متداول

سوالات متداول میزبانی وب اشتراکی ابری

در میزبانی وب اشتراکی ابری، امکان ایجاد وب سایت با تمامی امکانات آن برای شما میسر خواهد بود اما در میزبانی ابری پست الکترونیک تمرکز بر روی ارسال و دریافت پیام ها و اسناد است.
لذا در میزبانی ابری پست الکترونیک شما امکان استفاده از فضای دیسک به منظور ایجاد وب سایت را در دسترس نخواهید داشت.

امکان ارتقا و یا تنزل بسته ها در هر زمان امکان پذیر است. کاربران می توانند به راحتی با وارد شدن به حساب خود در ناحیه کاربری روی سرویس مد نظر کلیک کنند و از سایدبار سمت راست بر روی ارتقا/تنزل کلیک کنند. سیستم تفاوت ها را محاسبه می کند. برای ارتقا تنها تفاوت هزینه را پرداخت خواهید کرد.

تمامی منابع و امکانات ذکر شده در همه محصولات نویان ۱۰۰٪ اختصاصی می باشد. این یعنی مقدار تعیین شده در هر بسته به صورت تضمینی در اختیار شما قرار میگیرد.

بلی، انتقال تمامی داده های پست  الکترونیک شما از میزبان دیگر به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. اطلاعات شما عینا به همان شکل قبلی خواهد بود. جهت سرعت بخشیدن به انتقال، در بخش یادداشت سفارش خود، مشخصات ورود به میزبان قبلی را بنویسید. کارشناسان فنی نویان در اسرع وقت اطلاعات ایمیل شما را به سرورهای قدرتمند شرکت منتقل خواهند کرد.

در صورتی که شرایط و مفاد قوانین ارسال ایمیل رعایت شود و بر حسب میزان ارسال روزانه ایمیل ارسال گردد، منعی ندارد.
لازم به ذکر است، در صورت ارسال بیش از حد مشخص شده یا ارسال ایمیل های تبلیغاتی یا هرزنامه سرویس شما معلق می گردد.

جهت رفاه حال کاربران با هر بسته ای که خریداری می کنید، گواهینامه SSL رایگان ارایه می شود. این نوع گواهینامه SSL از نوع Let’s Encrypt است و تمامی امکانات یک گواهینامه SSL را در اختیار شما قرار می دهد که تنها تفاوت آن این است که حداکثر دوره فعال سازی ۹۰ روز می باشد. البته پس از ۹۰ روز به صورت خودکار ۹۰ روز دیگر تمدید می شود. تنها ایراد وارده این است که امکان دریافت نماد دو ستاره با این نوع گواهینامه وجود ندارد.

به‌طور کلی بهتر است فایل ارسالی بیشتر از ۵۰ مگابایت نباشد. البته در صورت ارسال از طریق برنامه اوت لوک محدودیتی وجود ندارد.

دسترسی به ایمیل‌های شما در هر زمان و با استفاده از تمامی دستگاه‌ها (روی انواع لپ تاپ، موبایل، تبلت) امکان پذیر‌ است. سرور ایمیل نویان، پروتکل‌های POP3, SMTP و IMAP را پشتیبانی می‌نماید. شما می‌توانید جهت دسترسی به صندوق پستی از وب میل نیز استفاده نمایید.

برای فعال بودن ایمیل‌ها لازم است حتما دامنه‌ی شما فعال باشد.